Dantys gali keisti spalvą dėl pačių įvairiausių priežasčių: senėjimo, pernelyg didelio vaistų vartojimo, genetikos, vartojimo dažančių produktų, tokių kaip kava, vynas, tabakas ar spalvotieji gėrimai, patyrus įvairias dantų traumas ir pan. Visgi, gražūs ir balti dantys dažnai asocijuojasi su gera sveikata, maloniu, save prisižiūrinčiu žmogumi, gal dėl to dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų.

Kauno odontologijos klinikoje “Denticija” atliekama viena saugiausių dantų balinimo procedūrų naudojant “BEYOND” sistemą.

Iki spalio 30 dienos, dantų balinimui taikome 20% NUOLAIDA.

DANTŲ BALINIMO SU „BEYOND“ SISTEMA PRIVALUMAI:
* Moksliniais tyrimais įrodyta, kad dantų balinimas vandenilio peroksidu nepakeičia ir nepažeidžia dantų struktūros, tik padaro juos baltesnius.
* „BEYOND“ atitinka visus saugumo reikalavimus, apdovanotas 4 žvaigždėmis ir pripažinta visame pasaulyje kaip saugiausia dantų balinimo sistema.
*Balinimo metu „BEYOND“ naudoja šaltą šviesą žemoje temperatūroje, o tai minimaliai dirgina dantis, nesuteikia jokio diskomforto jausmo bei skausmo.
* „BEYOND“ tai greitas ir akivaizdus dantų balinimo būdas. Per 30 – 40 minučių dantų patamsėjimas, kuris formavosi dėl rūkymo, kavos, arbatos, dėl vaistų vartojimo ir kt., dings.
*Šis balinimo būdas užtikrina – saugumą, pasitenkinimą ir komforto jausmą.

Po dantų balinimo su „BEYOND“ procedūra Jūsų šypsena bus baltesnė ne kelis, o keliolika kartų. Dar dvi savaites po procedūros, vyksta savaiminis dantų balinimas, todėl reikėtų vengti vartoti dažančius produktus. Ypač svarbu prisižiūrėti dantis parą laiko.

Jei Jūsų dantys yra nepakankamai balti ar dėl tam tikrų priežasčių pakeitę spalvą – dantų balinimas geriausia išeitis!