Registracija telefonu: +370 671 96979
Denticijos klinikų kontaktaiKlinikos

Naujienos

Dantų balinimas su BEYOND sistema

Dantų balinimas su BEYOND sistema

Šypsena atspindi žmogaus vidinę būseną, emocijas, jausmus, net charakterį. Neatsiejama šypsenos dalis – dantys.Tačiau pagelte, pilni apnašų dantys neteikia jokio komforto ir žmogus pradeda slėpti savo šypseną.

Mielieji,
Norime priminti, jog Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“  vis dar vyksta akcija - tik iki balandžio 10 d. SPECIALI KAINA DANTŲ BALINIMUI SU BEYOND87 Eur /300.39 Lt vietoj 160 Eur/ 552,45 Lt.

DANTŲ BALINIMO SU BEYOND SISTEMA PRIVALUMAI:
* BEYOND atitinka visus saugumo reikalavimus, apdovanotas 4 žvaigždėmis ir pripažinta visame pasaulyje kaip saugiausia dantų balinimo sistema. 
* Balinimo metu „BEYOND“ naudoja šaltą šviesą žemoje temperatūroje, o tai minimaliai dirgina dantis, nesuteikia jokio diskomforto jausmo bei skausmo.
* Balinimo metu naudojamas BEYOND gelis, kurio formulės sudėtyje yra vandenilio peroksido ir 20 nanometrų sicilio dioksido, kartu su kitais specialiais ingridientais puikiai balina dantis, nepakeičia ir nepažeidžia dantų struktūros, tik padaro juos baltesnius ir labiau spindinčius.
* BEYOND tai greitas ir akivaizdus dantų balinimo būdas. Per 30 – 40 minučių dantų patamsėjimas, kuris formavosi dėl rūkymo, kavos, arbatos, dėl vaistų vartojimo ir kt., dings.
* Po dantų balinimo Jūsų šypsena bus baltesnė ne kelis, o keliolika kartų. Dar dvi savaites po procedūros, vyksta savaiminis dantų balinimas, todėl reikėtų vengti vartoti dažančius produktus. Ypač svarbu prisižiūrėti dantis parą laiko.

Susidomėjote? Kilo klausimų? Kreipkitės į mus:

Kauno odontologijos klinika „Denticija“

Vytauto pr. 14, Kaunas

Tel.: (8 37) 220202; mob. tel. +370 671 96979
El. p. registracija@kaunodenticija.lt

Facebook: www.facebook.com/kaunodenticija

www.kaunodenticija.lt