Registracija telefonu: +370 671 96979
Denticijos klinikų kontaktaiKlinikos

Dantų implantacija

Dantų implantacija. Kas tai?

Dantų netekimas – skaudi, tačiau pataisoma sveikatos problema. Tai padaryti padeda naujausios technologijos, moderniausia odontologinė įranga bei savo srities profesionalai. Netekote vieno ar kelių dantų? Nenusiminkite! Kreipkitės į mūsų odontologijos kliniką – pažadame, kad dantų implantacija padės susigrąžinti džiaugsmą, kurį patiriate patogiai, be trukdžių valgydami skanų maistą, bei pasitikėjimą savimi, kuris neatsiejamas nuo akinančios šypsenos. Pasirūpinkite savo dantimis jau šiandien ir drąsiai šypsokitės!

Dantų implantacijos reikšmė

dantų_implantation

Manote, kad tokia odontologinė procedūra reikalinga tik tuomet, kai netekote kelių dantų? Svarbu žinoti, jog net ir vieno danties netekimas gali būti susijęs su pasikeisiančia šalia esančių dantų augimo kryptimi, paslankumu. Kruopščiai atlikta procedūra gali ne tik pataisyti netaisyklingą augimo kryptį, bet ir nusileidusių dantenų poziciją.
Efektyvi implantacija sumažina žandikaulio kaulo nykimo riziką, kuri kyla netekus danties. Kuo daugiau dantų netekote, tuo ši rizika didesnė. Galiausiai, implantacija užtikrina, kad visuomet galėtumėte mėgautis mėgstamu maistu bei plačiai šypsotis. Plati šypsena atskleidžia Jūsų pasitikėjimą savimi bei puikią sveikatos būklę.

 

Kaip implantuojami dantys?

 

dantų_imlantai

Dantų implantacija gali atrodyti bauginanti procedūra. Tačiau taip gali pasirodyti tik iš pirmo žvilgsnio. Apsilankius pas odontologą, sudaromas gydymo planas, supažindinama su jo eiga, aptariamos nuskausminimo galimybės, preliminari kaina. Tam tikros pasiruošimo procedūros implantacijai gali būti atliktos jau pirmo vizito metu, dėl ko sutrumpėja dantų implantacijos laikas.
Dantų implantacija – trumpai trunkanti procedūra, kurios metu naudojami moderniausi nuskausminimo būdai ir inovatyvus sprendimas – baimės slopinimas. Prigijimas priklauso nuo implanto kokybės, nuo to, ar jame nėra toksinių medžiagų, kaip pacientas laikosi odontologų nurodymų gijimo metu. Laikantis rekomenduojamo režimo, net nepajusite, kai priprasite ir pamiršite, jog jums atkurti dantys.
Odontologijos klinikos „Denticija“ profesionalai implantavimą atliks itin efektyviai bei kruopščiai. Siūlome gydymą itin kokybiškomis implantų sistemomis „Straumann“, „Zimmer“ ir „Medentika“. Pirmiausiai, į prarasto danties vietą žandikaulyje bus įsriegtas titaninis implantas, kuris pasižymi ypač dideliu patvarumu. Šis implantas primins Jūsų danties šaknį. Jam sugijus, gydytojas ortopedas pagal individualų užsakymą pagamins danties vainikėlį, kuris bus dedamas ant prigijusio implanto.

Atkreipkite dėmesį

Kartais, norint kad dantų implantacija suteiktų pačius geriausius rezultatus, tenka šiek tiek palaukti. Jeigu danties netekote prieš gana ilgą laiką ar danties rovimas buvo atliktas gana senai, pirmiausiai gali reikėti atlikti kaulo atauginimo operaciją. Ji reikalinga todėl, kad buvusio danties vietoje pamažu pradeda tirpti kaulas. Atlikus minėtą operaciją, bus galima sėkmingai atlikti dantų implantacijos procedūrą.
Kokybiškai atlikta dantų implantacija – puikus būdas susigrąžinti nuostabią šypseną. Tai – ilgalaikė investicija, todėl pasitikėkite tik savo srities žinovais. Odontologijos klinika „Denticija“ pažada optimaliausią kainos bei kokybės santykį ir visapusišką dėmesį kiekvieno poreikiams.

Ar reikalingas pasiruošimas dantų implantacijai?
Kažkokio ypatingo pasiruošimo dantų implantacijos procedūrai nereikia. Žinoma, reikia, kad būtų gera burnos higiena jei yra apnašos, dantų akmenys juos reikia iki operacijos nuvalyti. Jei žmogus yra sveikas, nenaudoja specialių medikamentų ypatingo pasiruošimo dantų implantacijai nereikia.

Kilo klausimų? Norite pasikonsultuoti?

Registruokitės čia arba kreipkitės į mus:
Vytauto pr. 14, Kaunas
Mob. tel. +370 671 96979
El. paštas: denticija@kaunodenticija.lt

Maloniai Jūsų laukiame!