Registracija telefonu: +370 671 96979
Denticijos klinikų kontaktaiKlinikos

Giedrė Juknevičienė

 • Giedrė Juknevičienė

  • CV
  • Užduok klausimą

  Niekada nemokėjau savęs girti, nes nematau tame prasmės. Visada norėjau, kad darbas apie save kalbėtų pats ir tuomet, nereikia nieko aiškinti, kai rezultatas yra geras.

  Pagrindinė vertybė – šeima

  Aš – Giedrė Juknevičienė – žmona, trijų vaikų mama ir gydytoja. Neatsitiktinai tokia tvarka sudėliojau šiuos žodžius. Pagrindinė vertybė – šeima. Profesijos pasirinkimas itin svarbus dalykas gyvenime ir nuoširdžiai manau, kad pasirinkau teisingai. Po šeimos ir artimiausių draugų svarbią vietą mano kasdienybėje užima pacientai. Jų daug, jie visi turi savo šeimas ir dauguma jų – problemas.

  Kai žmogus ateina į mano kabinetą, jo problemos – ar tai būtų dantis, ar kažkokia situacija gyvenime – rūpi ir man. Juk gydydama dantis, gydau ir jų šeimininkus – žmones, savo pacientus. Visi pacientai yra vienodai svarbūs ir kiekvieno jų situacija yra savita ir skirtinga.

  10 metų patirtis

  Nenorėčiau išskirti nei vieno atvejo iš savo 10 metų patirties endodontologijos srityje, kadangi visada džiaugiuosi mažesniais ar didesniais laimėjimais kartu su pacientais. Jei pacientui pavyko padėti numalšinti skausmą ar galbūt išgelbėti dantį – visa tai yra atpildas už atsakingai ir nuoširdžiai atliktą darbą.

  Džiaugiuosi, kad prisijungiu prie puikių ir savo darbą išmanančių specialistų komandos “Kauno Denticijoje”.