Kauno odontologijos kliniką “Denticija” papildė dar viena komandos narė – gydytoja odontologė perdiodontologė Laura Zablockienė. Kviečiame artimiau susipažinti su gydytoja odontologe!

Ar prisimenate savo pirmąjį vizitą pas vaikų gydytoją odontologą? Koks jis buvo?

Taip prisimenu. Mano pirmieji vizitai pas odontologus buvo teigiami, niekada nejaučiau baimės eidama pas juos. Taip būdavo greičiausiai dėl to, kad tėvai parinkdavo tokius gydytojus odontologus, kurie man patiko.

Kodėl nusprendėte rinktis gydytojos odontologės specialybę?

Būtent dėl to kad mėgau savo gydytoją – odontologę, todėl ir pati nusprendžiau siekti šios profesijos. Taip pat didelį įspūdį man paliko odontologės kabinetas: daugybė instrumentų ir gražtelių, pedantiška tvarka. Nepamirškime ir to, kad augau medikų šeimoje. Manau, kad ir tai mane pastūmėjo rinktis šią specialybę.

Jūsų sritis – periodontologija. Į kokias dar odontologijos sritis linksta širdis?

Man tiesiog patinka padėti žmogui. Aš manau, kad sergant periodontitu paciento gyvenimo kokybė nėra gera. Bet įdedant abipusių – gydytojo ir paciento pastangų, galime pasiekti labai gerų rezultatų ir turėti gražią šypseną bei funkciją. Taip pat man svarbu ilgalaikis rezultatas. O kur dar linksta širdis – tai protezavimas, nes mano pacientai dažnai netenka dantų ir aš turiu jiems ne tik gydyti pagrindinę ligą, bet ir atstatyti kramtymo funkciją bei estetiką.

Įsimintiniausias nutikimas Jūsų darbo praktikoje?

Kiekviena situacija yra savaip įsimintina ir išskirtinė. Dirbti su žmonėmis nėra paprasta, todėl kažko išskirti negalėčiau.

Kas Jus labiausiai džiugina Jūsų darbe??

Manau, didžiausias pasiekimas ir džiaugsmas – kada pacientas dėkingas ir laimingas, supratęs gydymo esmę. Taip pat svarbus ir betarpiškas santykis su kolegomis.