Kauno odontologijos klinikos “Denticija” kolektyvą papildė nauja gydytoja odontologė – Adelė Petruninaitė, kurios paslaugos skirtos mažiausiems pacientams.

Paklausus gydytojos Adelės, kodėl ji pasirinko darbą su vaikais, atsakymas paskatino pasitikėti specialiste – mat sprendimą labiausiai sustiprino ne kas kitas, o būtent praktikos metu atliekamas darbas vaikų odontologo kabinete, mažųjų pacientų tyrumas,  jų atviras baimės jausmas.


„Tuomet supratau, kad turiu matyti pasaulį jų akimis ir kalbėti taip, kad tapčiau jų draugu bei įtraukčiau mažuosius pacientus į jų dantukų gydymą.  Aš supratau, kad mano, kaip gydytojos odontologės, savirealizacijos kelias – darbas, padedant vaikams rūpintis jų dantukais…“

Kokius triukus gydytoja odontologė “naudoja” bandydama prisijaukinti mažuosius pacientus? Pirmiausia – žmogiškumas. Odontologė stengiasi su kiekvienu vaiku susipažinti, susidraugauti, kad įgytų jo pasitikėjimą. Gydytojai svarbu, kad kiekvienas pacientas jaustųsi saugus, o patirtis odontologės kabinete taptų smagiu nuotykiu.