Kai jau odontologijos klinikos klientai pagaliau įtiki, kad dantų gydymo procedūros yra neskausmingas gydymas (pvz.,naudojant tradicines – infiltracinę, laidinę nejautras) paprastai „ištraukiamas“ paskutinis „koziris“ idant išvengtų odontologo kėdės, ir jis skamba maždaug taip: „Bet aš juk bijau adatų!” Daugeliui odontologų tenka raminti klientą, kad adata plonytė, dūris trumpas, ir skausmas nepalyginamas su, tarkime, nervo pažeidimu.

Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ gydytojai į „adatos baimę“ žiūri su švelnia šypsena, mat nuo šiol klinikoje galimas dantų nuskausminimas absoliučiai be jokio skausmo. Galvojate, tai neįmanoma? Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ beskausmį nuskausminimą garantuoja naujoji „QuickSleeper5“ technologija. Kadangi nejautra atliekama moderniu prietaisu, pacientas nejaučia nei adatos dūrio, nei skausmo leidžiant nuskausminimo preparatą.

Didžiausias šios technologijos išskirtinumas

Naudojant„QuickSleeper5“ technologiją, klientas išvengia nemalonaus jausmo, kuomet užtirpsta visas skruostas, lūpa, liežuvis ar kiti veido audiniai. Vos tik palikus odontologijos kliniką, galima atlikti įprastus kasdieninius veiksmus: normaliai kalbėti, gerti, kramtyti. Ir visa tai be pašalinio nemalonaus užtirpimo jausmo!

„QuickSleeper5“ technologijos nauda pacientui: – visiškai neskausminga procedūra; – nėra diskomforto dėl skruosto, lūpos, liežuvio užtirpimo; – saugu vaikams (ypatingai tiems, kurie bijo adatos); – vieno nuskausminimo užtenka gydant net keletą greta esančių dantų; – nėra pavojaus susikandžioti užtirpusį liežuvį, lūpą, skruostą (ypač vaikams); – efektas jaučiamas iškart, todėl nereikia baimintis dėl galimo skausmo; – po gydymo pacientas iš karto gali normaliai kalbėti, valgyti ir gerti. beskausmis duris i gleivine_su tekstu1 Panaudojimo sritys

Šis kompiuteriu valdomas dantų nuskausminimo metodas taikomas atliekant daugelį dantų gydymo procedūrų: plombuojant, gydant dantų šaknų kanalus, traukiant dantį, gydant pulpitą (uždegimą).

Ypatingai svarbi taikymo sritis yra vaikų dantų gydymas, kadangi procedūra – neskausminga ir nėra minkštųjų audinių susikandžiojimo rizikos. Būtina pažymėti, kad „QuickSleeper5“ prietaisu galima be skausmo atlikti ir tradicines nejautras – infiltracinę, intraligamentinę, intraseptalinę, laidinę ir kt.