Registracija telefonu: +370 671 96979
Denticijos klinikų kontaktaiKlinikos

Apie mus

Jau 65 metus esame lyderiai rinkoje.

Klinikoje dirba 75 savo srities profesionalai.

Teikiamos visos odontologijos paslaugos ir suaugusiems, ir vaikams.

Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ nuo pirmos akimirkos pajusite atidumą ir rūpestį, kuris Jus lydės viso vizito metu. Jaukioje aplinkoje odontologijos paslaugos suaugusiems ir vaikams teikiamos be baimės ir skausmo. Klinikoje rasite tai, ko reikia šiuolaikiškam, skubančiam ir profesionalaus rezultato pageidaujančiam žmogui, tai –

Dėmesys

Kiekvieno kliento burnos sveikatai, susirgimų profilaktikai ir gydymui Klinikoje skiriamas ypatingas dėmesys. Naudodami naujausias technologijas (3D rentgeną, naujos kartos lazerį ir kt.), specialistai konsultuoja, sudaro individualų gydymo planą ir išsprendžia esamas dantų problemas. Sąmoningos sedacijos ir nuskausminimo (nejaučiant adatos dūrio) dėka klientui odontologinės paslaugos teikiamos be baimės ir skausmo.

Klinikoje – patogus darbo laikas, priminimai apie suplanuotus vizitus, priėmimas paskirtu laiku ir profesionali pagalba. Atlikus gydymą klientui pateikiami visi gydymo eigą patvirtinantys išrašai – implanto pasas ir kiti visame pasaulyje pripažinti dokumentai. Profesionalią konsultaciją kiekvienas gali gauti nuotoliniu būdu  net ir būdamas kitame mieste ar šalyje.

Aplinka ir raminanti muzika leidžia užsimiršti atvykus odontologinėms procedūroms. Mažųjų pacientų dantų gydymu rūpinasi vaikų psichologiją išmanantys ir specialiai dirbti su vaikais apmokyti odontologai. Neįgaliųjų pacientų patogumui įrengtas atskiras patogus įvažiavimas ir liftas. Klinika prisideda ir prie įvairių socialinės atsakomybės projektų įgyvendinimo.

Rūpesčių nesukels apmokėjimas už paslaugas  – bendradarbiaujama su draudimo bendrovėmis, už paslaugas galima atsiskaityti išsimokėtinai be pabrangimo, ar kompensavus iš privalomojo sveikatos draudimo fondo.

Kokybė

Geriausių rezultatų Klinikoje pasiekiama sklandaus kliento ir gydytojo dialogo dėka. Procedūrų metu sukuriamas komfortas ir suteikiama kokybiška kvalifikuota pagalba. Atsižvelgiant į individualų atvejį ir kliento lūkesčius, sudaromi alternatyvūs gydymo planai, kuriuose nuosekliai ir išsamiai aprašoma gydymo eiga, trukmė ir kainos. Gydymo plano parengimas ir teisinga gydymo eiga neįmanoma be tikslios diagnostikos intraoraline kamera ir 3D rentgenu. Klinikoje esančioje dantų technikos laboratorijoje gaminamos visos gydymui reikalingos priemonės: bemetalės keramikos, cirkonio oksido keramikos, metalo keramikos, tiltiniai, lanko atraminiai, išimami plokšteliniai dantų protezai  ir protezai ant implantų.

„Denticija“ atsakinga už suteiktų paslaugų kokybę, jeigu pacientas rūpinasi savo burnos sveikata ir laikosi gydytojų odontologų rekomendacijų.

Patirtis

Klinikoje susipina ilgametė gydytojų odontologų profesinė patirtis ir modernumas. Gydytojai odontologai savo žinias nuolat atnaujina mokymuose Lietuvoje ir užsienyje, įsisavina naujausias technologijas, pažangiausius gydymo metodus. Visų sričių gydytojai odontologai profesionaliai gali spręsti sudėtingiausius gydymo atvejus.

Mes Jums padėsime turėti sveiką šypseną!

 

Laukiame Jūsų I–V 8.00–20.00 val.

Vytauto pr. 14, Kaunas LT-44355

Tel. 8 671 96979