Registracija telefonu: +370 671 96979
Denticijos klinikų kontaktaiKlinikos

Dantų balinimas

Dantų balinimas Kaune!

Kam reikalingas dantų balinimas?

Dantų balinimas – tai procedūra, kuri greitai, efektyviai ir ilgam sugrąžins baltų dantų šypseną.

Dantų spalva gali nedžiuginti dėl pačių įvairiausių priežasčių. Kartais ją nulemia genetika, o kartais – gyvenimiški įpročiai: dažnas kavos gėrimas, rūkymas, įvairus maistas. Neretai dantų spalvą keičia ir anksčiau vartoti stiprūs vaistai, antibiotikai.

Odontologijos klinikos Kaune „Denticija“ specialistai profesionaliai pasirūpins Jūsų dantimis ir padės susigrąžinti nuostabią šypseną su efektyviausia ir saugiausia balinimo sistema Beyond!

dantų_balinimas

Šiai procedūrai atlikti naudojamas vandenilio peroksidas, kuris, kaip įrodyta, ne tik efektyviau nei kitos medžiagos grąžina baltus dantis, bet ir nekenkia aplinkiniams audiniams bei patiems dantims.

Balinant dantis su Beyond balinimo sistema, specialaus optinio proceso metu pašalinami žalingi ultravioletiniai ir infraraudonieji spinduliai. Balinimo gelis, veikiamas šaltos mėlynos (LED) šviesos spindulio, aktyvuoja dantyje esantį deguonį, kuris išvalo ne tik danties paviršių , bet išvalo ir šlakus iš vidinės danties struktūros, susikaupusius nuo dažančio maisto, gėrimų ar antibiotikų vartojimo. Per vieną procedūrą sugrąžinamas buvęs Jūsų dantų baltumas!

Balinimo procedūra trunka apie 30 min., o profesionali burnos higiena 45 – 60 min. Atliekant abi procedūras, odontologo kabinete praleidę tik daugiau nei valandą, turėsite pastebimai pašviesėjusius dantis!

Po dantų balinimo Jūsų šypsena gali būti baltesnė net ne kelis, o keliolika kartų (dantys pabąla vidutiniškai 8 atspalviais).

Dantų balinimas padės Jums išlaikyti kerinčią šypseną ilgam. Net, jei laikui bėgant dantų spalva šiek tiek pasikeis, po profesionalios burnos higienos procedūros ir vėl galėsite džiaugtis nuostabia šypsena!

Galima efekto garantija iki 2 metų!

SVARBU ŽINOTI:

 • Negyvi dantys, plombos ir vainikėliai nebąla, todėl dantų plombavimas ir dantų protezavimas turi būti atliekami po balinimo, pritaikant spalvą prie balintų dantų.
 • Dantims, stipriai pažeistiems tetraciklino ar kitų antibiotikų, gali prireikti daugiau nei vienos procedūros. Tarp procedūrų privalu daryti bent dviejų savaičių pertrauką. Po pirmos procedūros daugumos pacientų dantys tampa penkiais spalvos tonais šviesesni, pacientai lieka patenkinti rezultatais ir 30% pacientų pageidauja tik vienos procedūros.

DANTŲ BALINIMAS NEREKOMENDUOJAMAS:

 • Vaikams iki 18 metų. Dantų balinimas gali pažeisti nervą, sukelti ilgalaikį jautrumą.
 • Nėščioms moterims ir maitinančioms krūtimi.
 • Asmenims, sergantiems dantenų ligomis.
 • Asmenims, alergiškiems peroksidui.
 • Asmenims, kurių dantų audiniai pažeisti karieso.
 • Asmenims, kurių dantenos pažeistos daugybine recesija (dantenų atsitraukimas).
  Žmonės dažnai klausia:
 • Kas gali atlikti dantų balinimą? Dantų balinimą gali atlikti tik licenzijuotos gydymo įstaigos.
 • Nusprendėte balinti dantis, nuo ko pradėti? Pirmiausiai nusprendus balintis dantis rekomenduojame atvykti konsultacijai pas gydytoją odontologą, kuris apžiūrės ir įvertins bendrą dantų būklę.
 • Ar saugu balinti dantis su „Beyond“ balinimo sistema? Ar netaps dantys jautresni? „Beyond“ balinimo sistema yra saugiausia pasaulyje.  Daugiau nei 500 000 šypsenų pasaulyje yra balintos pasitelkiant šią balinimo sistemą. Sistema unikali ir tuo, kad žmogus pats gali išjungti, reguliuoti balinimą pajutus nepatogumus.Nauja balinimo technologija jungia halogeną ir LED šviesą. Tai inovatyvi produkcija, turinti pažangią filtravimo sistemą, padengtą optiniu stiklu per 150 000 optinių skaidulų, kurios sunaikina ultravioletinius spindulius (UV). Ši sistema užtikrina galimybę saugiu būdu turėti kerinčią šypseną vos per 30 minučių.Kad dantys po procedūros netaptų jautresni specialistas patars, kaip elgtis ir kokias priemones naudoti po dantų balinimo.

  Kilo klausimų? Norite pasikonsultuoti?

  Registruokitės čia arba kreipkitės į mus:
  Vytauto pr. 14, Kaunas
  Mob. tel. +370 671 96979
  El. paštas: denticija@kaunodenticija.lt

  Maloniai Jūsų laukiame, burnos higienistės Eglė Pažarauskaitė ir Rūta Žagelienė!

Eglė Pažarauskaitė ir Rūta Žagelienė