Registracija telefonu: +370 671 96979
Denticijos klinikų kontaktaiKlinikos

Dantų protezavimas

Dantų netekimas dėl įvairiausių priežasčių dažnam sukelia diskomforto jausmą. Netekus danties žmogus pradeda jaustis nemaloniai, slepia savo šypseną, sutrinka ne tik kramtymo funkcija, tačiau ir žmogaus savijauta. Vargina tarties sutrikimai, taip pat sumažėja pasitikėjima savimi. Todėl dantų protezavimas yra išeitis džiaugtis gražia šypsena ir gyvenimu.

Dantų protezavimas – kam tai reikalinga?

Dantų protezavimas reikalingas atkurti trūkstamus dantis ir jų eiles, sąkandį. Žmogus vėl gali kalbėti be sutrikimų, valgyti, kramtyti ir šypsotis be baimės.

Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ dirba profesionalai, turintys didelę darbo patirtį – gydytojai odontologai, ortopedai Rita Lapėnienė, Asta Domanskienė, Audronė Aurelija Butėnaitė, Mindaugas Trakšelis, Algirdas Baltrimavičius, Elina Kukčikaitienė bei Rasa Vitkienė. Šių gydytojų pagalba, galėsite džiaugtis estetiška šypsena, o apie uždėtus dantų protezus žinosite tik Jūs (dantų protezai savo spalva bei išvaizda nesiskiria nuo natūralių dantų).

Dantų protezavimastrūkstamų dantų arba jų eilių atkūrimas tiek jauniems tiek vyresniems. Tai puiki išeitis norintiems džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu.

Atsižvelgdami į paciento lūkesčius ir esamą dantų bei žandikaulių būseną, gyd. odontologai, ortopedai sudaro individualų gydymo planą, numato gydymo trukmę bei protezavimo išlaidos.

Dantų protezavimas ir jo būdai:

- Fiksuoti protezai-vainikėliai ir tilteliai: metalo keramikos, bemetalės keramikos, cirkonio oksido keramikos;
- Nuimami protezai: pilni (plokštelės), daliniai, lanko atraminiai, termoplastiniai;
- Mikroprotezai: įklotai, užklotai, laminatės, kultiniai įklotai, stiklo pluošto kultiniai įklotai, keraminiai kultiniai įklotai.
-  Protezavimas ant implantų. Galimas, kai:

  • trūksta vieno danties;
  • trūksta kelių dantų vienoje eilėje arba žandikaulyje visiškai nėra dantų.

Dantų protezavimas ir jo privalumai:

- Efektyvesnis kramtymas – pagerėja kramtymo funkcija;
- Išlyginamos veido raukšlės, atsiradusios dėl dantų nebuvimo;
- Vainikėliai greitai priglunda prie danties audinių;
- Geresnės fonetinės galimybės – lengviau kalbėti ir aiškiai tarti žodžius;
Dantys atrodo natūraliai;
- Estetika ir skaidrumas;
- Ilgalaikis sprendimas;
- Dantų protezavimo išlaidos KOMPENSUOJAMOS ligonių kasų:

  • Suaugusiems  463,13 EUR arba 1424,99 Eur EUR
  • Vaikams iki 18 metų   236,36 EUR arba 1424,99 Eur

Daugiau informacijos apie kompensavimą

 

Asmenims, nesantiems laukiančiųjų dantų protezavimo sąraše, reikėtų apsilankyti klinikoje, kurioje yra registruoti, gydytojo odontologo konsultacijoje. Klinikos darbuotojai užpildys reikiamus dokumentus ir įrašys pacientą į laukiančiųjų dantų protezavimo sąrašą.

Dantų protezavimo kaina:

Tikslią kainą galėtų pasakyti gydytojas ortopedas konsultacijos metu. Kadangi kaina skiriasi priklausomai  nuo individualios dantų būklės situacijos, implantų ir pan. todėl dėl tikslios kainos reiktų pasitarti su gydytoju ortopedu.