Registracija telefonu: +370 671 96979
Denticijos klinikų kontaktaiKlinikos

Estetinis plombavimas

Jūsų dantys smarkiai pažeisti ėduonies, pakeitę spalvą, formą ar nudilo? O gal kadaise patyrėte traumą, dėl kurios keli dantys nuskilo? Šypsodamiesi prisidengiate burną, nes tarp dantų itin dideli tarpai arba dantys susigrūdę? Išeitis visada yra! Estetinis dantų plombavimas! Susigrąžinti kerinčią šypseną ir pasitikėjimą savimi padės Kauno odontologijos klinikos „Denticija“ gydytojos odontologės Gabrielė Mačiuitytė ir Elena Grigelienė – estetinio plombavimo specialistės.

estetinis_plombavimas11

Estetinis plombavimas – kas tai?

Estetinis plombavimas (arba kitaip dar vadinama meninė dantų restauracija) – procedūra, kurios metu maksimaliai išsaugomi sveikieji danties audiniai, pašalinami tik pažeisti, demineralizuoti ar kenkiantys išvaizdai, atkuriami paciento dantys.

Estetinės meninės restauracijos procedūrai Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ naudojamos tik sertifikuotos, pačios aukščiausios kokybės medžiagos, išbandytos specialiose laboratorijose. Šių medžiagų tvirtumas, sukibimas su dantimi, dilumas leis užtikrinti, kad estetiškai plombuoti dantys visiškai nesiskirs nuo estetiškai neplombuotų dantų.

Pavyzdys kaip atrodo vaizdas prieš estetinę meninę restauraciją ir po. Skirtumas akivaizdus.

estetinis_plombavimas

Kada rekomenduojamas estetinis dantų plombavimas?


Estetinis dantų plombavimas atliekamas, jeigu dantys pažeisti ėduonies, pakeitę spalvą, nuskilę, nudilę, taip pat norint panaikinti tarp dantų esančius tarpus ar kai danties padėtis yra nelygi.

Kiek laiko trunka procedūra?

Estetinis dantų plombavimas ir jo trukmė priklauso nuo atkuriamų dantų skaičiaus, darbo sudėtingumo ir komplikuotumo. Apytiksliai 1 danties atkūrimas užtrunka 1,5 – 2 val. Vieno vizito metu galima atkurti apie 4 dantis. Netgi po pirmojo vizito išėję iš odontologo kabineto galėsite drąsiau šypsotis. O per kelis vizitus susigrąžinsite nuostabią šypseną ir drąsą plačiai šypsotis.

Estetinis dantų plombavimas, kaina? Ar tai yra brangu?


Tai yra labai individualu ir atsakyti gali tik gyd. odontologas konsultacijos metu parenkant tinkamiausią gydymą. Bet reiktų nepamiršti, kad tai yra Jūsų investicija į savo paties sveikatą ir grožį.

Priežiūra po procedūros.

-Po estetinio dantų plombavimo rekomenduojame kas pusę metų atlikti profesionalią burnos ertmės higieną, taip pat estetiškai plombuotų dantų poliravimą (t. y. atnaujinti paviršiaus blizgesį).
-Po procedūros privalu laikytis įprastų burnos higienos taisyklių, tačiau reikėtų nenaudoti labai kietų dantų šepetėlių ar dantų pastų, turinčių šveičiamųjų (abrazyvinių) dalelių. Šios priemonės nutrins estetiškai plombuoto danties paviršių ir jis praras blizgesį.

Estetinio plombavimo PRIVALUMAI:


-procedūra, kurios metu išsaugojami sveikieji danties audiniai;
-estetika ir natūrali išvaizda;
-atgaunama natūrali dantų spalva;
-atgaunama pirminė dantų forma;
-ilgalaikis sprendimas;
-atkuriami nudelę dantys;
-restauracija nematoma;
-šypsena atrodo jaunatviškesnė;
-sustiprina ir apsaugo dantis;
-greitas ir patikimas sprendimas.

Kilo klausimų dėl estetinio plombavimo? Norite pasikonsultuoti?

Registruokitės čia arba kreipkitės į mus:
Vytauto pr. 14, Kaunas
Mob. tel. +370 671 96979
El. paštas: denticija@kaunodenticija.lt

Maloniai Jūsų laukiame!