Registracija telefonu: +370 671 96979
Denticijos klinikų kontaktaiKlinikos

Ortodontija

Jums kyla klausimų ar galime tūrėti gražius, lygius dantis?  Ar realu tūrėti tobulą šypseną? Juk įtakos mūsų dantims turi daug įvairių aspektų.

Kauno odontologijos klinikos „Denticija“ gydytojos odontologės, ortodontės Ilona Tercijonaitė – Pamarnackienė ir Viktorija Krušinskienė drąsiai teikia, kad mes kiekvienas galime turėti TOBULĄ šypseną, reikia tik noro!

317A7151

Ortodontinis gydymas – tai šypsenos architektūros priemonė, leidžianti atstatyti netaisyklingos dantų padėties ir netaisyklingo sąkandžio anomalijas.

Ortodontiniam gydymui naudojami įvairūs išimamieji ir neišimamieji (fiksuotieji) aparatai:
*kabės (breketai)
fiksuojami ant dantų paviršiaus ir visą gydymo periodą yra burnoje. Kabės gali būti – metalinės, keramikinės, liežuvinės. Gydymas trunka vidutiniškai apie dvejus metus.
*dantų plokštelės – tai plastmasiniai išimami aparatai, kurie gali būti išimami iš burnos ertmės. Plokštelė nešiojama visą parą ir išimama tik valgant ir valantis dantis . Dantų plokšteles nešioti reikia visą gydymo laikotarpį. Gydimas trunka vidutiniškai 2 – 5 metus.
*dantų tiesinimas kapomis - tai skaidrios išimamos plokštelės (kapos), nešiojamos visą parą ir išimamos tik valgant, valantis dantis ar keičiant kapų komplektus.  Gydymas trunka vidutiniškai apie dvejus metus.

Pagrindinės priežastys, lemiančios netaisyklingo sąkandžio formavimąsi:
*pasirinktas maitinimo tipas kūdikystėje – maitinant vaikus iš buteliuko labai tikėtina, kad vėliau kils problemų dėl sukandimo ar kreivai išaugusių priekinių dantukų;
*žalingi įpročiai – piršto ar pieštuko čiulpimas, nagų graužimas, kvėpavimas pro burną, netaisyklinga liežuvio padėtis;
*genetika – dantų padėties ir sąkandžio ypatumus paveldime iš tėvų ar senelių;
*mitybos įpročiai – minkštas maistas lemia nedidelį kramtomųjų raumenų aktyvumą, ko pasėkoje vystosi daug siauresni žandikauliai.

Ortodontinio gydymo PRIVALUMAI:
- Padeda sustabdyti ir ištaisyti dantų kreivumą, kryptį;
- Dantys nebebus susigrūdę, neaugs vienas virš kito;
- Turėsite taisyklingą sąkandį;
- Išvengsite keliamos įtampos kramtomiesiems raumenims, kas gali sukelti galvos skausmą, smilkinio sąnario sindromą (TMJ) ir kaklo, pečių bei nugaros skausmus;
- Dantys bus sveikesni ir stipresni. Tiesius ir sveikus dantis paprasčiau prižiūrėti – taip išvengiama dantenų ir dantų problemų (karieso);
- Graži šypsena.

Kilo klausimų? Norite pasikonsultuoti?

Registruokitės čia arba kreipkitės į mus:
Vytauto pr. 14, Kaunas
Mob. tel. +370 671 96979
El. paštas: denticija@kaunodenticija.lt

Maloniai Jūsų laukiame!