Registracija telefonu: +370 671 96979
Denticijos klinikų kontaktaiKlinikos

Naujienos

Individuali burnos sveikatos priežiūra SOLO metodika

Individuali burnos sveikatos priežiūra SOLO metodika

Ar įmanoma išsaugoti sveikus dantis iki žilos senatvės, pamirštant dantų skausmus, kariesą, periodonto ligas ar net dantų gydymą? Šiandien žinome, kad tai tikrai yra įmanoma su atitinkama burnos higiena ir metodika.

burnos higiena su solo

Su SOLO senatvė nebaisi

kauno denticija, burnos higiena

kauno denticija, burnos higiena

 

 

 

 

 

 

 

 

Kas tai? Šveicarų ir vokiečių odontologų išvystyta pažangiausia pasaulyje profilaktikos programa SOLO. Kodėl genda dantys, nors Jūs ir valote juos kasdien dantų šepetėliu su dantų pasta, naudojate tarpdančių siūlą bei kitas profilaktikos priemones?

Ar valote visą batų eilę šepečiu? Ne! Tuomet kodėl visą dantų eilę valotės šepetėliu?

solo profilaktika

 

 

 

 

Priežastis yra nepašalintos bakterijos tarpdančiuose, kurios ir sukelia dantų ėduonį bei parodontozę bei yra daugumos odontologinių ligų priežastys. 95 % visų pavojingų bakterijų kaupiasi tarp visų dantų, o likusios bakterijos – giliose krūminių dantų įdubose (vagelėse).

solo profilaktika

Ėduonis atsiranda ten, kur nepasiekia dantų šepetėlis – tarpdančiuose ir vagelėse (plika akimi nematomos bakterijos pažymėtos žaliai)

 

 

 

 

 

 

Paprastu dantų šepetėliu šių vietų išvalyti neįmanoma. Jis kartu su dantų pasta suteikia nuostabiai gaivų kvapą burnoje, bet neišsaugo sveikų dantų! Nuolat atsirandantį ėduonį (skylės dantyse) ir periodontitą (kaulo tirpimas, pasibaigiantis danties praradimu) sukelia bakterijos, kurias tradicinis šepetėlis pašalina tik iš dalies. Tam yra sukurtos atitinkamos dantų valymo priemonės – tarpdančių šepetėliai ir vieno danties šepetėliai. Pasekmės, kai dantys valomi tradiciniu dantų šepetėliu – vis naujos ėduonies pažeistos vietos, periodontitas ir valymosi defektai, sukeliantys jautrumą karščiui ir šalčiui. Šitaip netenkama dantų, nors džiaugiantis gaiviu burnos kvapu. Nepakanka tik gaivaus kvapo ir tai nėra rodiklis, kad tinkamai išsivalėme dantis.

periodontolo ligos

Nors ir reguliariai valote dantis dantų šepetėliu, periodontitas (kaulo tirpimas) vystosi toliau, nepaisant kasdienio dantų valymo.

 

 

 

 

 

Pavyzdys su batais aiškiai parodo, kad valymas netinkamomis priemonėmis pakenkia išgaubtiems paviršiams. Dantų kakleliuose atsiranda valymosi defektų, kurie ilgainiui tik didėja ir tampa vis skausmingesni. Dažniausiai diagnozuojama, kad „dantys valomi neteisingai“, nors iš tiesų nėra skirtumo, kokiu šepetėliu ir kokiu būdu valomi dantys – tradicinis dantų šepetėlis visada paliks valymosi defektų, nes jis iškart „valo“ keletą dantų vienu metu ir tai pažeidžia išgaubtus paviršius.

Neišvengiamas šalutinis tradicinio dantų šepetėlio poveikis – valymosi defektai

Neišvengiamas
šalutinis tradicinio
dantų šepetėlio
poveikis – valymosi
defektai

 

 

 

 

 

 

Batai geriausiai valomi po vieną (solo). Lygiai taip pat ir dantys geriausiai valomi po vieną – o tokia ir yra SOLO dantų priežiūra, padedanti išsaugoti sveikus dantis be neigiamo šalutinio poveikio. Priemonės: SOLO-STIX, SOLO ir profesionalus dantų vagelių padengimas silantais. tarpdanciu sepeteliai kauno denticija

 

 

 

 

 

 

Profilaktikos ateitis yra SOLO! SOLO – tai efektyviausia priemonė Jūsų dantų išsaugojimui ir burnos sveikatos profilaktikai. Ši programa labai veiksminga pacientams, kurie turi periodonto problemų – jiems per 2 savaites nebelieka 40% problemų, o per 4 mėnesius – net  95-100 %  problemų. Jei Jūsų pagrindinis tikslas yra sveiki dantys – tereikia juos prižiūrėti SOLO šepetėliu ir SOLO-STIX tarpdančių šepetėliais.  Šių tarpdančių šepetėlių pagalba veiksmingai pašalinamos bakterijos iš pačių neprieinamiausių dantų vietų. Taip užkertamas kelias 70%  visų ėduonies ir 100% parodontozės atvejų. SOLO šepetėlis išvalo lygiuosius dantų paviršius, nepalikdamas valymosi defektų ir maksimaliai išsaugodamas dantų emalį.

vieno danties sepetelis kauno denticija

 

 

 

Atrodo viskas paprasta ir primityvu? Tačiau praktika rodo, kad nei vienas negali to išmokti pats. Panašiai kaip vairavimo ar profesionalių šokių, reikalinga sertifikuotos SOLO profilaktikos klinikos pagalba. Kiekviena smulki detalė, gali būti ypač svarbi.

vieno danties sepetelis

 

 

Su SOLO profilaktika išmoksite prižiūrėti dantis:

  • Kad nesusidarytų naujų akmenų,
  • Kad neatsirastų naujų skylių (jokio gręžimo),
  • Kad daugiau nekraujuotų dantenos,
  • Kad dantenos nustotų atsitraukinėti,
  • Kad dantys nebebūtų jautrūs karščiui ir šalčiui,
  • Kad nereikėtų daugiau prarasti dantų,
  • Kad nereikėtų daugiau nemalonių apsilankymų pas odontologą.

Mes Jums galime padėti ir suteikti visą informaciją apie šią metodiką – išsamiai papasakosime apie šią programą, parinksime tinkamus šepetėlius, išmokinsime taisyklingai valytis dantis ir kartu džiaugsimės puikiais rezultatais. Tačiau, nuo Jūsų priklausys, kaip atsakingai atliksite šią profilaktiką, tai kasdienis, reguliarus įprotis, kuris išsaugos Jūsų dantų sveikatą.   Individuali burnos sveikatos priežiūra SOLO metodika su priemonių parinkimu( iki 60min.) 1) Profilaktinė dantų apžiūra intraoraline kamera; 2) vienkartinis instrumentų rinkinys ; 3) Burnos higienos būklės nustatymas; 4) Dantų ėduonies ir periodonto ligų nustatymas ; 5) Supažindinimas su SOLO metodika; 6) Individualios burnos sveikatos profilaktikos mokymas ir individulių burnos higienos priemonių parinkimas pagal paciento burnos būklę SOLO metodika; 7) Individualios burnos ertmės priežiūros programos sudarymas pagal SOLO metodiką.  Nebenori ateityje lankytis pas odontologą? Tuomet SOLO profilaktika puikus sprendimas. solo metodika