Artėjant Mamos dienai Kauno odontologijos klinika „Denticija“ dovanoja dantų balinimą saugiausia balinimo sistema BEYOND ir burnos higieną tik už 143 Eur. Nepraleiskite progos pasidovanoti šypseną sau ir savo mamai!

DANTŲ BALINIMO SU BEYOND SISTEMA PRIVALUMAI:

– BEYOND atitinka visus saugumo reikalavimus, apdovanotas 4 žvaigždėmis ir pripažinta visame pasaulyje kaip saugiausia dantų balinimo sistema.

– Balinimo metu BEYOND naudoja šaltą šviesą žemoje temperatūroje, o tai minimaliai dirgina dantis, nesuteikia jokio diskomforto jausmo bei skausmo.

– Balinimo metu naudojamas BEYOND gelis, kurio formulės sudėtyje yra vandenilio peroksido ir 20 nanometrų sicilio dioksido, kartu su kitais specialiais ingridientais puikiai balina dantis, nepakeičia ir nepažeidžia dantų struktūros, tik padaro juos baltesnius ir labiau spindinčius.

– BEYOND tai greitas ir akivaizdus dantų balinimo būdas. Per 30 – 40 minučių dantų patamsėjimas, kuris formavosi dėl rūkymo, kavos, arbatos, dėl vaistų vartojimo ir kt., dings.

– Po dantų balinimo Jūsų šypsena bus baltesnė ne kelis, o keliolika kartų. Dar dvi savaites po procedūros, vyksta savaiminis dantų balinimas, todėl reikėtų vengti vartoti dažančius produktus. Ypač svarbu prisižiūrėti dantis parą laiko.

Pasiūlymas galioja iki 2016 m. gegužės 31 d.

REGISTRACIJA