Sedacija ir nuskausminimai

Žmogus turi įgimtą savybę jausti baimę. Dauguma jau vaikystėje susidūrėme su išgyvenimais, patirtais atliekant įvairias medicinines procedūras. Patirta baimė iš ankščiau, neleidžia mums peržengti gydytojo odontologo kabineto slenkstį dėl skausmo, pačios procedūros, „balto chalato“ ir kt. Skausminga patirtis: neigiamos emocijos, nerimas, patirtas stresas lieka atmintyje ir tai gali būti dantų gydymo baimės priežastimi.

APIE SEDACIJĄ

O Jums patinka jausti skausmą?

Dauguma atsakys, kad tikrai ne. Medicinoje, kartu ir odontologijoje, yra priemonių, kurios ne tik palengvina gydytojų odontologų darbą bet ir pacientams suteikia komforto jausmą. Viena jų – INTRAVENINĖ SEDACIJA (bendrinė nejautra), kurią taiko kartu su gydytoju odontologu ar chirurgu dirbantis anesteziologas-reanimatologas.

Sedacija – kas tai yra?

INTRAVENINĖ SEDACIJA sunaikina baimę.
Tai medikamentų sukeltas sąmonės slopinimas ir raminimas norint suteikti pacientui komfortą ir ramybę. Pacientas yra nemiegantis, bet atsipalaidavęs, nejaučia baimės, arba miegas yra toks iš kurio pacientas lengvai pažadinamas. Pacientas nesirūpina kas vyksta aplinkui, procedūros visiškai arba iš dalies neatsimena.

Kada gali būti taikoma intraveninė sedacija?

1. Pacientams išreiškiant norą odontologinę procedūrą atlikti bendrinėje nejautroje;
2. Pacientams paniškai bijantiems adatos dūrio, nepakenčiantiems įvairių gydytojo odontologo kabineto garsų ar kvapų ir jaučiantiems nesuvaldomą stresą bei nerimą prieš kiekvieną vizitą pas gydytoją.
3. Kuomet numatoma ilga odontologinė procedūra ir pacientui gali būti sunku išbūti išsižiojus ar išsėdėti kelias valandas;
4. Pacientams, kurie jaučią stiprų pykinimo, žiaugčiojimo refleksą bei jaučia nerimą, baimę prieš procedūrą;
5. Pacientams, turintiems žemą skausmo slenkstį ar itin jautrius dantis.

Kam intraveninė sedacija neatliekama?

1. Nėščiosioms;
2. Žinoma alerginė reakcija į bendrinėje nejautroje naudojamus medikamentus (jei tai žinote, privaloma informuoti anesteziologą-reanimatologą);
3. Ūmi viršutinių kvėpavimo takų infekcija;
4. Alergijos ar bronchinės astmos paūmėjimas;
5. Sunkios, dekompensuotos somatinės būklės (ryškus širdies, kvėpavimo funkcijos, kepenų funkcijos nepakankamumas).

Sedacija – ar saugu?

Tai yra visiškai saugu, jei anesteziją atlieka kvalifikuotas anesteziologas-reanimatologas, dirbdamas komandoje kartu su patyrusiu gydytoju odontologu.

Ką turėtumėte žinoti, prieš atliekant intraveninę sedaciją?

1.Likus 6 valandoms iki procedūros negalima valgyti, o likus 2 valandoms negalima gerti;
2.Reikalingas lydintis asmuo.
Jeigu Jūs apsisprendėte gydyti dantis taikant intraveninę sedaciją, prieš tai turite pasikonsultuoti su gydytoju odontologu kuris atliks procedūrą. Savo žiniomis bei patirtimi, gydytojas odontologas su Jumis padiskutuos visais Jums rūpimais klausymais.

Ką reikia pasakyti anesteziologui prieš atliekant intraveninę sedaciją?

Prieš anesteziją, pacientus apžiūri gydytojas anesteziologas-reanimatologas. Pacientas ar jo artimieji, privalo nurodyti visas ligas kuriomis serga pacientas, kokius vaistus ir kada naudoja. Svarbu nurodyti, jei yra ligos paūmėjimas, jei pacientas jaučiasi peršalęs, ar sirgo viršutinių kvėpavimo takų infekcija per pastarąsias 6 savaites. Anesteziologui svarbu žinoti jei pacientas turi bet kokio pobūdžio alergiją. Taip pat prieš atliekant sedaciją būtina gydytoją informuoti apie nėštumą, alergijas.
Po pokalbio, anesteziologas, esant reikalui, paskiria premedikaciją (vaikams, jautresniems pacientams) ir po 20-25 min. palydi pacientą į odontologo kabinetą.

Kaip atliekama intraveninė sedacija?

Atliekama vaistus leidžiant į veną. Plonas intraveninis kateteris įvedamas į paviršinę veną paciento rankoje. Jei pacientas bijo adatos dūrio, prieš tai jiems duodama išgerti tam tikrą medikamentą, kuris pacientą ramina. Bendros nejautros metu medikamentai švirkščiami į veną, palaikant tokio gylio sedaciją, jog tai būtų komfortabilu pacientui, bei gydytojui odontologui.
Bendrinės nejautros metu paciento būklę stebi kvalifikuotas gydytojas anesteziologas-reanimatologas, yra stebimas širdies darbas, arterinis kraujo spaudimas bei deguonies koncentracija kraujyje. Tam ant piršto pacientui dedamas specialus daviklis, o parametrai registruojami specialioje bendrinės nejautros sekimo formoje.

Ką reikia žinoti po intraveninės sedacijos?

1. Po procedūros turi būti suaugęs asmuo, galintis parvežti jus namo;
2. Po procedūros kurį laiką negalima valgyti, vėliau, rekomenduojama valgyti lengvą maistą;
3. Po procedūros reikia ilsėtis, todėl nerekomenduojama atlikti jokių svarbių darbų ypač susijusiu su loginiu mastymu;
4. Nerekomenduojama vairuoti;
5. Jei nuolat geriate medikamentus, dėl jų vartojimo tą dieną, pasitarkite su gydytoju anesteziologu;
6. Negalima vartoti alkoholio;
7. Jei iškilo neaiškumų, ar manote jog atsitiko kažkas, kas jums kelia nerimą, nedelsiant susisiekite su klinika.

Kokie intraveninės sedacijos PRIVALUMAI?

1. Tai puiki išeitis, kai pacientas nenori nieko žinoti apie procedūrą;
2. Tai būdas taisyti dantukus nesukeliant nemalonių prisiminimų gydytojo odontologo kabinete
3. Bendrinės nejautros pradžia yra greita ir jos gylis yra kontroliuojamas, papildomai skiriant ar nutraukus vaisto skyrimą į veną. Tai didžiulis privalumas lyginant su kitomis nejautriomis;
4. Intraveniškai skiriant medikamentus galima sukelti gilesnę bendrinę nejautrą (sedaciją), nei vien tik išgeriant vaistus;
5. Bendrinės nejautros metu naudojamų vaistų pagalba yra sukeliamas laikinas atminties praradimas procedūros laikotarpiui;
6. Vidutinio lygio nejautros atveju (būdraujanti sedacija), pacientas pažadinamas ir gali bendradarbiauti su gydytoju odontologu, atlikti tam tikrus veiksmus.

Šiais laikais nėra priežasčių baimintis odontologinio gydymo. Dantų gydymas be skausmo – tai kasdienė gydytojų odontologų darbo praktika, todėl visi, kurie turi skausmo fobiją, gali lengviau atsikvėpti.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA PAS GYDYTOJĄ

Registruokitės iš anksto vizitui pas mūsų odontologijos specialistus.

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI

Implantacijos specialistai

Šie chirurgai žinomi visoje Lietuvoje, o jų profesionalumas pagrįstas ilgamete patirtimi. Chirurgai dirba su aukščiausios kokybės STRAUMANN, MEDENTIKA, ZIMMER implantais. Dalyvavimas pasaulinėse konferencijose gydytojams leidžia pritaikyti pačius naujausius gydymo metodus bei suteikti galimybę turėti visus dantis per vieną dieną (all-on-4).

Specialybė

Gydytojas odontologas, burnos chirurgas – burnos chirurgijos, implantacijos paslaugos

Protezavimo specialistai

Klinikos odontologai-ortopedai turi sukaupę didžiulę protezavimo patirtį. Gydytojai pasirengę visiems protezavimo atvejams. Atstatyti šypseną mūsų komanda padės jauniems ir senjorams, parenkant Jums tinkamiausius protezavimo būdus.

Specialybė

Gydytojas odontologas, ortopedas – protezavimo paslaugos

Specialybė

Gydytoja odontologė – protezavimo paslaugos

Specialybė

Gydytoja odontologė, ortopedė – protezavimo paslaugos

Specialybė

Gydytoja odontologė – terapinės, protezavimo paslaugos

Specialybė

Gydytoja odontologė – protezavimo ir mikroprotezavimo paslaugos

Specialybė

Gydytojas odontologas – protezavimo paslaugos

Specialybė

Gydytoja odontologė, ortopedė – protezavimo paslaugos

Specialybė

Gydytoja odontologė, ortopedė – protezavimo paslaugos

Burnos chirurgijos specialistai

Klinikoje dirba vieni geriausių burnos chirurgijos specialistų Lietuvoje. Gydytojai profesines žinias nuolatos atnaujina pasaulinėse konferencijose. Nesvarbu su kokia problema susiduriate: dantų šalinimas, cistos, kaulo priauginimas ar sinuso kėlimas, gydytojų patirtis ir kompetencija padės išspręsti visas chirurgines problemas.

Specialybė

Gydytojas odontologas, burnos chirurgas – burnos chirurgijos, implantacijos paslaugos

Specialybė

Specialybė

Gydytojas odontologas – burnos chirurgijos paslaugos

Vaikų odontologijos specialistai

Pagrindinė vaikų dantų gydymo problema – baimė. Todėl mūsų klinikoje dirba odontologai, kurie puikiai išmano vaikų psichologiją. Nerijus Zakas, Marija Borisovaitė ir Evelina Šriupšaitė odontologai, kuriuos vaikai myli ir kuriais pasitiki.

Specialybė

Gydytoja odontologė – vaikų odontologija

Specialybė

Gydytojas odontologas – vaikų odontologija

Specialybė

Gydytoja odontologė – vaikų odontologija

Burnos higienos specialistės

Burnos higiena mielai pasirūpins mūsų higienistės, ši procedūra atneša didžiausias palūkanas jūsų bankui – dantims. Specialistės Jums atskleis visas burnos priežiūros paslaptis. Trijų specialisčių komanda, kuri niekada nesustoja mokytis, dalyvauti konferencijose, išbandyti naujausias, moksliniais tyrimais pagrįstas metodikas.

Specialybė

Burnos higienistė – prof. burnos higienos, dantų balinimo paslaugos

Specialybė

Burnos higienistė – prof. burnos higienos, dantų balinimo paslaugos

Specialybė

Burnos higienistė – prof. burnos higienos, dantų balinimo paslaugos

Periodontologijos specialistai

Periodontologė Laura Zablockienė  vieno vizito metu gali nustatyti visas periodonto ligas. Jeigu patikėsite jai gydymą, būkite užtikrinti, kad Jums padės viena geriausių Lietuvos periodontito gydytojų Lietuvoje.

Specialybė

Gydytoja odontologė, periodontologė – periodontito gydymo paslaugos

Dantų tiesinimo specialistės

Tūkstančiai ištiesintų dantų ir tiek pat laimingų pacientų, kurie įgavo daugiau pasitikėjimo, dėl netaisyklingo sąkandžio išvengė didesnių problemų ateityje. Gydytojos ištiesina pacientų dantis, parinkdamos pačius optimaliausius tiesinimo būdus: breketus, kapas ar plokšteles. 

Specialybė

Gydytoja odontologė, ortodontė – ortodontijos paslaugos

Specialybė

Gydytoja odontologė, ortodontė – ortodontijos paslaugos

Dantų šaknų kanalų gydymo specialistai

Šis darbas reikalauja kantrybės, kruopštumo ir atidumo. Būtent todėl dantų kanalų gydymui naudojami mikroskopai. Pasidomėjus šiais gydytojais nekyla abejonių dėl jų profesionalumo – puikūs pacientų atsiliepimai, nepriekaištinga reputacija. Jie užtikrinti savo žiniomis ir įgūdžiais, o tai išgelbėja pacientus nuo dantų praradimo.

Specialybė

Gydytoja odontologė – endodontijos su mikroskopu paslaugos

Specialybė

Gydytojas endodontologas – endodontijos su mikroskopu paslaugos

Specialybė

Gydytoja endodontologė – endodontijos su mikroskopu paslaugos

Klinikos specialistai

Pamatykite tikslų savo burnos būklės vaizdą. Specialistės padės pamatyti net pačias smulkiausias esamas ir prognozuojamas dantų problemas, o šių specialisčių pozityvumas kiekvienam praskaidrins nuotaiką!

Anesteziologė

Sedacija – naujausias būdas nejausti skausmo, nerimo, baimių gydymo metu. Gyd. Gražina pasirūpina, kad pacientų baimės, nerimas, stresas būtų pašalinti. Jos rūpestis ir švelnus bendravimas kiekvienam pacientui padeda jaustis komfortabiliai ir lengvai pereiti gydymo procesą.

Specialybė

Gydytoja anesteziologė – reanimatologė

Estetinio plombavimo specialistės

Estetikos pojūtis ir darbštumas – savybės, kurias privalo turėti estetinio plombavimo specialistės. Jos jaučia estetiką, supranta estetiką ir kuria estetiką. Būtent šios savybės atvedė šias specialistes prie šios profesijos. Gydytojos atstatys Jūsų priekinių ir krūminių dantų formas, spalvą.

Specialybė

Gydytoja odontologė – estetinio dantų plombavimo, meninės restauracijos paslaugos

Specialybė

Gydytoja odontologė – estetinio plombavimo ir terapinės odontologijos paslaugos

Terapinio gydymo specialistai

Kai reikia pakeisti plombas, pašalinti kariesą, atstatyti nuskilusius dantis ar pašalinti skausmą ir jautrumą, ši komanda visada Jums padės bei suteiks visapusišką informaciją apie dantų priežiūrą.

Specialybė

Gydytoja odontologė – terapinės paslaugos

Specialybė

Gydytojas odontologas – vaikų odontologija

Specialybė

Gydytoja odontologė – terapinės paslaugos

Dantų balinimo specialistės

Netinkamai atlikta dantų balinimo procedūra gali pakenkti jūsų dantims, todėl svarbu atkreipti dėmesį į specialisčių kompetenciją – rinkitės patikimą kliniką. Trijų specialisčių komanda, kuri niekada nesustoja mokytis, dalyvauti konferencijose, išbandyti naujausias, moksliniais tyrimais pagrįstas metodikas.

Specialybė

Burnos higienistė – prof. burnos higienos, dantų balinimo paslaugos

Specialybė

Burnos higienistė – prof. burnos higienos, dantų balinimo paslaugos

Specialybė

Burnos higienistė – prof. burnos higienos, dantų balinimo paslaugos

Kainos

STRAUMANN
Vainikėliai
Laminatės
Užklotai
Kapos
Protezai
Kita
Implantai
Dantenų formavimas gijimo galvute
Siūlų nuėmimas
Terapinis gydymas
Dantų plombavimas
Dantų šalinimas
Cistos operacija
Sinuso pakėlimas
Kitos paslaugos
Pilna profesionali burnos ertmės higiena
Reguliariai atliekama burnos higiena
Individuali burnos sveikatos priežiūra SOLO metodika
Dantų balinimas „Beyond“ sistema (dviejų žandikaulių)
Dantų balinimo kapa (vieno žandikaulio)
Dantų balinimo švirkštas
Metaliniai breketai (vienas žandikaulis)
Keramikiniai breketai (vienas žandikaulis)
Beligatūriniai breketai (vieno žandikaulio)
Kapos (elaineriai)
Estetinis priekinio danties restauravimas
Pilnas estetinis danties restauravimas
Estetinis prieškrūminio, krūminio danties restauravimas
Protinio danties šalinimas (priklauso nuo sudėtingumo)
Klinikinis vainiko / šaknies išilginimas (1 danties)
PET Periodontito ir periimplantito sukėlėjų testas
Lopo operacija
Bendroji nejautra
Nejautra
Kanalo gydymas 1 vizito metu
Darbas su mikroskopu
1 kanalo plombavimas
Kitos endodontinės paslaugos
Danties plombavimas
Pieniniai dantys
Danties atstatymas standartiniu vainikėliu
Kitos vaikų ir paauglių odontologinės paslaugos
Profilaktinis patikrinimas
Psichologinis vaiko paruošimas pagal „pažintinę-parodomąją“ techniką
Dentalinė radiograma
Dentalinė skaitmeninė radiograma
Skaitmeninė ortopantomograma
Kompiuterinė 3D rentgeno tomografija
Skaitmeninė galvos šoninė cefalograma
Skaitmeninės rentgeno nuotraukos įrašymas į laikmeną
Antra kategorija

STRAUMANN

Metalo keramikos vainikėlis ant implanto STRAUMANN sistemoje (be chirurginės dalies)
420,00 – 580,00 Eur
___________________________
Metalo keramikos vainikėlis ant implanto STRAUMANN sistemoje su kampinėms detalėmis
582,00 Eur
___________________________
Metalo keramikos vainikėlis ir laikinas formuojantis vainikėlis STRAUMANN
757,00 Eur
___________________________
Trijų vienetų tiltas ant 2 STRAUMANN implantų (be laikinų vainikėlių)
1211,00 Eur

Vainikėliai

Cirkonio oksido vainikėlis
406,00 Eur
___________________________
Cirkonio oksido daugiasluoksnis vainikėlis
456,00 Eur
___________________________
Trisluoksnis metalo keramikos vainikėlis
176,50 Eur
___________________________
Daugiasluoksnis metalo keramikos vainikėlis
211,60 Eur
___________________________
Laikinas vainikėlis (gamintas laboratorijoje)
35,70 – 58,00 Eur
___________________________
Vientisas lietas vainikėlis
129,50 – 150,50 Eur

Laminatės

Laminatė (sluoksniuota)
460,00 – 510,00 Eur
___________________________
Laminatė (E-max presuota)
450,00 – 500,00 Eur
___________________________
Laminatė (helioplastikinė)
200,00 – 250,00 Eur

Užklotai

Užklotas (sluoksniuotas keramikinis)
460,00 – 510,00 Eur
___________________________
Užklotas (E-max presuotas)
450,00 – 500,00 Eur
___________________________
Užklotas (helioplastikinis)
200,00 – 250,00 Eur

Kapos

Knarkimo kapa
168,00 Eur
___________________________
Bruksizmo kapa
101,00 Eur
___________________________
Sporto kapa
112,00 Eur

Protezai

Sudėtingas lanko atraminis protezas
572,00 Eur
___________________________
Lanko (balto) atraminis protezas iš termoplastų
485,50 Eur
___________________________
Lanko atraminis protezas
446,50 Eur
___________________________
Plokštelinis nuolatinis dantų protezas
178,00 – 240,00 Eur
___________________________
Lankas (atraminis protezas iš termoplastų, 8 dantys) 
495,50 – 534,50 Eur

Kita

Elastinė plokštelė
151,60 – 304,50 Eur
___________________________
Stiklo pluošto įklotas 
111,00 Eur
___________________________
Plastmasinė plokštelė
220,00 – 300,00 Eur
___________________________
Mikročipsas
340,00 Eur

Implantai

Standartinė implantacija STRAUMANN implantais
638,49 – 768,49 Eur
___________________________
Standartinė implantacija ZIMMER implantais
603,49 – 883,49 Eur
___________________________
Standartinė implantacija MEDENTIKA implantu
578,49 Eur

Dantenų formavimas gijimo galvute

98,18 Eur

Siūlų nuėmimas

5,10 Eur

Terapinis gydymas

Karieso ertmės paruošimas
5,80 – 9.27 Eur
___________________________
Danties trepanavimas ( 1 dantis )
7,72-27,00 EUR
___________________________
Dentinas
5,00 EUR
___________________________
Štampuoto vainikėlio nuėmimas
15,75 EUR
___________________________
Laikino vainikėlio cementavimas
3,70 EUR
___________________________
Plombos pataisa
14,05 EUR
___________________________
Vidinis danties balinimas
20 EUR
___________________________
Vieno danties gleivinės retrakcija
4,80 EUR
___________________________
Devitalizuojančios pastos uždėjimas
5,00 EUR
___________________________
Terapinis 1 danties gydymas (be nuskausminimo)
33,01-69,78 EUR

Dantų plombavimas

Danties plombavimas (stiklo jonomerinė plomba)
21,31 – 35,00 Eur
___________________________
Danties plombavimas (šviesoje kietėjanti plomba)
27,21 – 63,59 Eur

Dantų šalinimas

Paradantozinio danties šalinimas
15,87 Eur
___________________________
Nuolatinio danties šalinimas (priklauso nuo sudėtingumo)
25,00 – 62,00 Eur
___________________________
Protinio danties šalinimas (priklauso nuo sudėtingumo)
41,29 Eur
___________________________
Neišdygusio danties operacinis šalinimas
93,29 – 136,29 Eur

Cistos operacija

Odontogeninės cistos operacija (mažesnė nei 1 cm)
60,48 Eur
___________________________
Odontogeninės cistos operacija (didesnė nei 1 cm)
70,48 Eur

Sinuso pakėlimas

Uždaro sinuso pakėlimo operacija (be medžiagų kainos)
170,00 Eur
___________________________
1 danties atviras sinuso pakėlimas (be medžiagos kainos)
306,00 Eur

Kitos paslaugos

Incizija (pjūvis)
22,00 Eur
___________________________
Hemiseksija, amputacija
80,29 Eur
___________________________
Danties šaknies viršūnės rezekcija (be medžiagos kainos)
79,29 Eur
___________________________
Rezektuotos šaknies plombavimas (MTA)
27,00 Eur
___________________________
Kaulo ir minkštųjų audinių augmentacija po danties pašalinimo
135,00 – 238,00 Eur
___________________________
Chirurginis alveolito gydymas (1 danties)
nuo
15,00 Eur
___________________________
Burnos audinių paėmimas citologiniam tyrimui 
46,00 Eur
___________________________
1 danties kaulinio audinio atstatymas autogeniniu kaulo bloku
631,00 Eur

Pilna profesionali burnos ertmės higiena

Higienos įvertinimas; Profilaktinė dantų apžiūra; Konkrementų pašalinimas visoje burnoje ultragarsiniu Piezon NO PAIN skaleriu, esant reikalui – kiuretėmis; Minkšto apnašo pašalinimas Air Flow sistema, naudojant KaVo perlus; Higieninis dantų poliravimas profilaktine pasta su gumyte arba šepetėliu; Individualios burnos higienos apmokymas ir burnos higienos priemonių parinkimas pagal paciento burnos būklę; Dantų nujautrinimas fluoro geliu (putomis), neestetinių plombų poliravimas, (esant atitinkamai klinikinei situacijai); Numatytas kitas vizitas profilaktiniam patikrinimui.

Reguliariai atliekama burnos higiena

33,00 Eur

Individuali burnos sveikatos priežiūra SOLO metodika

Profilaktinė dantų apžiūra intraoraline kamera; Vienkartinis instrumentų rinkinys ; Burnos higienos būklės nustatymas; Dantų ėduonies ir periodonto ligų nustatymas ; Supažindinimas su SOLO metodika; Individualios burnos sveikatos profilaktikos mokymas ir individulių burnos higienos priemonių parinkimas pagal paciento burnos būklę SOLO metodika; Individualios burnos ertmės priežiūros programos sudarymas pagal SOLO metodiką.

SPEC. kaina (iki 2018-08-31) 35.00 Eur

Dantų balinimas „Beyond“ sistema (dviejų žandikaulių)

168,00 Eur

Dantų balinimo kapa (vieno žandikaulio)

48,08 Eur

Dantų balinimo švirkštas

25,00 Eur

Metaliniai breketai (vienas žandikaulis)

507,82 Eur

Keramikiniai breketai (vienas žandikaulis)

723,99 Eur

Beligatūriniai breketai (vieno žandikaulio)

628,00 Eur

Kapos (elaineriai)

Estetinis priekinio danties restauravimas

123,00-180,00 EUR

Pilnas estetinis danties restauravimas

181,00-206,00 EUR

Estetinis prieškrūminio, krūminio danties restauravimas

129,00-168,00 EUR

Protinio danties šalinimas (priklauso nuo sudėtingumo)

41,29 Eur

Klinikinis vainiko / šaknies išilginimas (1 danties)

76,20 Eur

PET Periodontito ir periimplantito sukėlėjų testas

42,00 Eur

Lopo operacija

54,18 – 185,39 Eur

Bendroji nejautra

Trumpa bendroji nejautra (1-2 val.)
110,00 Eur
___________________________
Vidutinės trukmės bendroji nejautra (2-3 val.)
170,00 Eur
___________________________
Ilgos trukmės bendroji nejautra
220,00 Eur

Nejautra

Laidinė nejautra
9,00 Eur
___________________________
Infiltracinė nejautra
6.35 Eur
___________________________
Aplikacinė nejautra
2.50 Eur
___________________________
Papildoma karpulė
2.28 Eur

Kanalo gydymas 1 vizito metu

1 kanalo gydymas 1 vizito metu
91,28 EUR
___________________________
2 kanalų gydymas 1 vizito metu
160,28 EUR
___________________________
3 kanalų gydymas 1 vizito metu
233,28 EUR
___________________________
4 kanalų gydymas 1 vizito metu
289,99 EUR

Darbas su mikroskopu

Darbas su mikroskopu iki 30 min
19,00 EUR
___________________________
Darbas su mikroskopu ikgiau nei 30 min.
30,00 EUR

1 kanalo plombavimas

1-no kanalo plombavimas
34,00-65,00 EUR
___________________________
1 -no kanalo plombavimas karšta gutaperča
41 EUR

Kitos endodontinės paslaugos

1-no kanalo darbinio ilgio pasiekimas
34,00-48,00 EUR
___________________________
1-no kanalo formavimas
34,00-40,00 EUR
___________________________
Kultinio įkloto (štifto), lūžgalio, srieginio kaiščio išėmimas
33,00-58,00 EUR
___________________________
Kalcio hidroksido įvedimas su laikina plomba
14,40 EUR
___________________________
Perforacijos MTA uždarymas
33,00-48,00 EUR
___________________________
Vainikėlio nuėmimas
19,00 EUR
___________________________
Devitalizuojančios pastos uždėjimas
15,00 EUR
___________________________
Vietos įklotui suformavimas
33,00 EUR
___________________________
Danties vainiko sienelių atstatymas
30,00-52,00 EUR

Danties plombavimas

Danties plombavimas kompomerine (spalvota) plomba
35,12 Eur
___________________________
Kariozinės ertmės plombavimas stiklo jonomerine plomba
21-27 Eur
___________________________
Nuolatinio danties plombavimas šviesoje kietėjančia plomba
22-23 Eur
___________________________
Pieninio danties plombavimas šviesoje kietėjančia plomba
21-29 Eur

Pieniniai dantys

Pieninio danties pulpito gydymas
29,19 – 37 Eur
___________________________
Pieninio danties periodontito gydymas
15 -30 Eur
___________________________
Pieninio danties šalinimas
17-25,09 Eur
___________________________
Pieninių dantų kanalų pildymas besirezorbuojančiu užpildu
12,77 Eur

Danties atstatymas standartiniu vainikėliu

50,18 Eur

Kitos vaikų ir paauglių odontologinės paslaugos

Vaikų odontologo konsultacija
18,99 Eur
___________________________
Kompiuterinis nuskausminimas “WAND STA” aparatu
11 Eur
___________________________
Psichologinis vaiko paruošimas pagal „pažintinę-parodomąją“ techniką
16,73 Eur
___________________________
Danties padengimas fluoro laku
3,00 Eur
___________________________
Danties hermatizavimas silantais
9,70 Eur
___________________________
Dantų nuvalymas
9,20 Eur
___________________________
Higienos apmokymas
9,00 Eur

Profilaktinis patikrinimas

9,00 Eur

Psichologinis vaiko paruošimas pagal „pažintinę-parodomąją“ techniką

16,73 Eur

Dentalinė radiograma

4,56 Eur

Dentalinė skaitmeninė radiograma

6,00 Eur

Skaitmeninė ortopantomograma

16,00 Eur

Kompiuterinė 3D rentgeno tomografija

60,00 Eur

Skaitmeninė galvos šoninė cefalograma

10,00 Eur

Skaitmeninės rentgeno nuotraukos įrašymas į laikmeną

2,00 Eur

Antra kategorija

Lorem ipsum dolor sit amet, ut mel postea quodsi labores, ne forensibus reprimique his, ei qui alterum utroque mediocrem. Iusto epicuri sea no, nulla option at eam. Alii salutatus ne cum, his ex vero possit conceptam. Id liber partiendo duo. Augue sapientem nec ei Lorem ipsum dolor sit amet, ut mel postea quodsi labores, ne forensibus reprimique his, ei qui alterum utroque mediocrem. Iusto epicuri sea no, nulla option at eam. Alii salutatus ne cum, his ex vero possit conceptam. Id liber partiendo duo

Galerija