NESLĖPK SAVO ŠYPSENOS!

DANTŲ BALINIMAS SU SAUGIAUSIA BALINIMO SISTEMA “BEYOND” TIK 159 EUR. + dovanų BURNOS HIGIENA ( vertė 55Eur)

Per labai trumpą laiką Jūs galite turėti nuostabiai baltus dantis!

Žmonės dažnai klausia:

  • Kaip tai veikia? 

Balinant dantis su Beyond balinimo sistema, specialaus optinio proceso metu pašalinami žalingi ultravioletiniai ir infraraudonieji spinduliai. Balinimo gelis, veikiamas šaltos mėlynos (LED) šviesos spindulio, aktyvuoja dantyje esantį deguonį, kuris išvalo ne tik danties paviršių, tačiau ir šlakus iš vidinės danties struktūros, susikaupusius nuo dažančio maisto, gėrimų ar antibiotikų vartojimo. Per vieną procedūrą sugrąžinamas buvęs Jūsų dantų baltumas.

  • Kiek laiko išliks gautas efektas? Galima efekto garantija iki 2 metų.
  • Ar saugi yra Beyond balinimo sistema? Moksliniais tyrimais įrodyta, kad vandenilio peroksido naudojimas dantų balinimui yra efektyvus ir saugus. Dantų balinimas vandenilio peroksidu nepakeičia ir nepažeidžia dantų struktūros, tik padaro juos baltesnius, o balinimo gelis yra veikiamas šaltos šviesos žemoje temperatūroje ir tai minimaliai dirgina dantų nervus.  Dantenos balinimo metu yra apsaugomos specialia  medžiaga. Šis balinimo būdas užtikrina pacientui saugumą, pasitenkinimą ir komfortą.

Prieš dantų balinimą rekomenduojame atvykti į konsultaciją pas gyd. odontologą. Konsultacijos metu su specialistu išsamiai aptarsite procedūrų eigą, trukmes ir kainas.

Kauno Denticija – mes kuriame šypsenas!

REGISTRUOKITĖS DANTŲ BALINIMUI SU “BEYOND”

REGISTRUOTIS SPAUSKITE ČIA  arba tel. +370 671 96979

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Kreipkitės į mus:

Kauno odontologijos klinika „Denticija“

Vytauto pr. 14, Kaunas

Tel.: (8 37) 220202; mob. tel. +370 671 96979
El. paštas: denticija@kaunodenticija.lt

Facebook: www.facebook.com/kaunodenticija