zimmer biomet dantų implantaiImplantai – kam jų reikia? Nesvarbu, ar Jums trūksta tik vieno danties ar netekote visų – „Zimmer Biomet“ dantų implantai gali būti naudojami įvairioms dantų atkūrimo problemoms išspręsti. Prie jų taip pat gali būti tvirtinami dantų tiltai arba plokštelės. Zimmer Biomet dantų implantai tai:

 • Užtikrinta kokybė. Implantų gijimas ir ilgaamžiškumas, estetiniai rezultatai yra patvirtinti nepriklausomais moksliniais klinikiniais tyrimais. Zimmer Biomet dantų implantai vieni iš labiausiai moksliškai dokumentuoti. (Mokslinių straipsnių šaltinis http://www.zimmerdental.com/Library/lib_articles.aspx)
 • Tik aukščiausios kokybės, sertifikuotos medžiagos. Pagaminti iš 5 klasės titano lydinio bei Trabecular Metal® medžiagos, neturinčių analogų pasaulyje. Dėl specialių medžiagos savybių kaulas ir maitinančios kraujagyslės natūraliai įauga į implantą, taip pagreitinamas implanto prigijimas.

zimmer biomet dantų implantai

 • Amerikoje gaminami dantų implantai, atitinkantys tarptautinius standartus.
 • Aukštas pirminis stabilumas. Specialiai sukurtas trigubas implanto sriegis, kuris užtikrina implanto stabilumą gijimo pradžioje.

 

implantų diagrama

 • Trumpesnis gijimo laikas. Implantų gamybai naudojamos unikalios technologijos gerokai sutrumpinančios implanto gijimo laiką.
 • Pasaulyje analogų neturintis Trabecular Metal  implantas. Unikali trimatė sistema, kurios struktūra panaši į žmogaus kaulo struktūrą. Titano lydinio ir porėta tantalo Trabecular Metal® medžiaga pagerina implanto prigijimą, kaulas ir maitinančios kraujagyslės natūraliai įauga į implantą. Ypač rekomenduojama sunkiais klinikiniais atvejais.
  zimmer biomet dantų implantai varžtai
 • Individualus pritaikymas kiekvieno paciento poreikiams – implantacija iškart po danties rovimo, pavienio danties atkūrimas, kelių dantų atkūrimas, išimami bei fiksuoti protezai.
 • Patogumas ir estetika. Pojūtis lyg su savais dantimis. Naujas dantis atrodo ir yra jaučiamas, funkcionuoja kaip natūralus dantis.

Zimmer Biomet – tai kokybės garantija, ilgametė patirtis, naujausi mokslo ir inovacijų sprendimai.

 • Zimmer Biomet įmonės 62 metų bendra patirtis implantologijos srityje. Įmonė sukaupusi ilgametę patirtį ir žinias gaminant sąnarių endoprotezus, dantų implantus bei implantavimo instrumentus.
 • Inovacijų lyderiai medicinoje. Zimmer Biomet yra viena iš pasaulinių implantų gamintojų lyderių, turinti labiausiai išvystytą gamybos technologiją endoprotezų bei dantų implantų srityje.
 • Atsakingas požiūris. Pasaulinė viso gyvenimo garantija. Zimmer Biomet savo produktams suteikia tarptautinę garantiją, kuri Jums užtikrins profesionalų pagalbą daugiau nei 70-yje skirtingų šalių. Kiekvienam įsuktam implantui ar protezavimo detalei gamintojas suteikia implanto pasą, kuris patvirtina implanto ar detalės originalumą ir gamintojo garantijas.

zimmer biomet dantų implantai

 

 • Pasaulyje gerai žinomas Zimmer Biomet institutas esantis Amerikoje ir Šveicarijoje. Zimmer Biomet išskirtinį dėmesį skiria specialistų žinių tobulinimui, siekiant paspartinti inovacijų pritaikymą odontologijoje ir suteikti geresnį gyvenimą milijonams žmonių. Odontologijos specialistams teikia pasaulinio pripažinimo sulaukusias mokymosi programas bei kvalifikacijos kėlimo kursus.