Specialus pasiūlymas – cirkonio vainikėliai už ypatingą kainą – 257 Eur!

 • Posted Bir 18 2019
 • By Denticija
 • In

Registracija internetu
 

Šiais laikais žmonės kelia ypatingai aukštus estetinius ir funkcinius reikalavimus dantų protezams. Pilno kontūro cirkonis yra nepakeičiama medžiaga norint sukurti ir pagaminti kuo natūralesnius dirbtinius dantis. Šios medžiagos fizikinės ir cheminės savybės bei dantų technologo įgūdžiai suteikia galimybę sukurti tokią dirbtiną konstrukciją, kurią sunku atskirti nuo tikro danties. Šios medžiagos pagrindu gali būti gaminami tiek pavieniai dantų vainikėliai, skirti užmaskuoti patamsėjusius danties ar danties šaknies audinius, tiek ir didelės apimties dantų tiltai. Iš jos yra gaminamos individualios dantų implantų atramos ir ant implantų prisukami dantų vainikėliai.

Kodėl mes rekomenduojame cirkonį?

 • Svarbiausias kriterijus renkantis cirkonio vainikėlius– puikus estetinis vaizdas. Jokio juodo kraštelio šalia dantenų!
 • Didelis spalvų paletės pasirinkimas, suteikiantis unikalią galimybę išgauti natūralų danties atspalvį.
 • Galimybė atkurti pavienius priekinius ar šoninius dantis, kai reikia maskuoti smarkiai pakitusią danties spalvą.
 • Neprarandamas estetinis vaizdas, net ir tada, kai trūkstamus defektus reikia atstatyti tiltais.
 • Šlifuojant dantis, maksimaliai išsaugomi danties audiniai, nes nebereikia paruošti papildomos vietos metalui.
 • Jeigu yra įsuktas implantas, cirkonio vainikėliai yra pasirinkimas numeris vienas, ne tik dėl savo puikaus estetinio vaizdo, bet ir dėl to, kad ši medžiaga yra draugiška dantenoms. Dantenos yra linkusios priaugti prie gerai išpoliruoto cirkonio paviršiaus, taip užkirsdamos kelią infekcijos patekimui.
 • Aplinkui dantų implantus dantenos dažnai būna patamsėjusios. Pagrindinė šio reiškinio priežastis- titaninė atrama persišviečianti per plonas dantenas. Jei yra naudojama cirkonio oksido atrama – ši problema išsprendžiama.
 • Skaidrus, dažytas cirkonio oksidas – geriausias pasirinkimas didelio kramtymo krūvio srityse. Tai padeda išvengiant keramikos nuskilimų.
 • Geras suderinamumas su žmogaus organizmu. Cirkonio oksidą organizmas priima kaip natūralią medžiagą, todėl beveik nepasitaiko atmetimo reakcijų.
 • Cirkonis yra atsparesnis nusidėvėjimui.

 

Specialus pasiūlymas!

Tik iki 2019 spalio 31 d. protezavimas cirkonio oksido vainikėliais 257 Eur! O protezuojantis daugiau nei vieną dantį, kiekvienas kitas dantis – 33 Eur pigiau!

Informacija ir registracija tel. +370 37 220202 arba el. p. denticija@kaunodenticija.lt

 

Odontologų baimė, arba kodėl vaikai renkasi mūsų kliniką

 • Posted Bir 17 2019
 • By Denticija
 • In
vaikų ododntologai, odontologijos klinika

Mūsų mažiesiems reikia ypatingo rūpesčio ir priežiūros, nes net ir nedidelės spragos vaikystėje gali turėti gerokai rimtesnių pasekmių ūgtelėjus. Itin svarbu pasirūpinti nuolatine vaikų sveikatos priežiūra bei gera burnos ertmės būkle. Kaip bebūtų, trumpa išvyka pas dantų gydytoją neretai tampa tikru kantrybės išbandymu tėvams, o vaikams ji sukelia didžiulį baimės antplūdį. Tėvams tenka išnaršyti daugelį miesto odontologijos klinikų, kad būtų rasta ta, kurioje vaikai gali būti ramūs ir nesibaiminti procedūrų. Tad esminiu aspektu tampa joje dirbantys vaikų odontologai ir jų gebėjimas užmegzti draugišką, šiltą santykį nuo pat pirmojo susitikimo.

 

Vaikams – kitoks dėmesys

Kartais pamirštama, kokie jautrūs gali būti mažieji. Jų mąstymas veikia gerokai kitaip nei suaugusiųjų, ir racionalūs argumentai ar įprasti prašymai stresinėje situacijoje jiems dažniausiai būna nė motais. Pavyzdžiui, vaikai dažnai nesupranta, kad vizitas pas odontologą ar tam tikra procedūra atliekama jų pačių labui. Kaustanti baimė gali nugalėti net skausmą, todėl tikėtina, kad vaikai iš paskutiniųjų atsisakinės klausyti odontologo prašymų bei rekomendacijų. Tad atžalos turi visiškai pasitikėti specialistu ir jausti, kad su juo nėra bendraujama lygiai taip pat, kaip su suaugusiuoju. Mažiesiems reikalingas kitoks dėmesys ir bendravimas, kurį gali užtikrinti tik vaikų psichologiją išmanantys ir ilgametę patirtį turintys vaikų odontologai.

 

Skirtingos baimės priežastys

Dažnai vaikai ima baimintis dėl hiperbolizuotų bendraamžių ar aplinkinių pasakojimų, nemalonių ankstesnių vizitų, jeigu procedūros metu buvo juntamas diskomfortas, skausmas arba odontologas nebuvo pakankamai malonus bei draugiškas. Specialistai, dirbantys su vaikais, turi didelę atsakomybę ne tik viską atlikti kiek įmanoma atsargiau, bet ir detaliai supažindinti vaikus su visu procesu, naudojamais įrankiais, priemonėmis. Baimė kilti gali ir dėl nežinojimo, todėl svarbu, kad vaikai nebūtų laikomi nežinioje. Mažuosius taip pat gerai nuteikia ir skatinamosios dovanėlės, jeigu jie apsilankymo metu elgiasi gražiai.

 

Įspūdį sudaro ir klinikos aplinka

Gydymo įstaigos turi tendenciją būti estetiškai gana sterilios. Baltais ar melsvais chalatais vilkintys vaikų odontologai, niūrokos spalvos gali priversti vaikus jaustis kiek nejaukiai. Tokiu atveju vaikams būtina nukreipti dėmesį į kažką, kas jiems atrodo artima, priimtina ir įdomu. Dėl šios priežasties odontologijos klinikoje „Kauno Denticija“ skamba rami muzika, ekranuose rodomi animaciniai filmai, galima rasti įvairiausių žaislų. Be to, mažuosius tarsi magnetas traukia klinikoje įrengtas odontologijos muziejus, kuriame puikuojasi net keli šimtai įdomių eksponatų. Tokioje aplinkoje vaikai gali žymiai labiau atsipalaiduoti, o jų susidomėjimas – puikus ženklas odontologams, palengvinantis ryšio su vaiku užmezgimą.

 

Užbėgti problemoms už akių – būtina

Įvairūs burnos sveikatos sutrikimai patys savaime nedings, dantų ar burnos ertmės būklė tik blogės ir ateityje gydymas taps gerokai sudėtingesnis arba jam atlikti reikės daugiau laiko. Vaikų odontologai teigia, kad viena dažniausiai pasitaikančių bėdų, kamuojančių tiek vaikus, tiek paauglius, yra netaisyklingas sąkandis. Tai gali būti genetikos, priešlaikinio dantų rovimo ar žalingų įpročių pasekmė. Be to, neprižiūrimi pienininiai dantukai taip pat gali stipriai gesti ir netgi sukelti burnos infekciją, galinčią neigiamai paveikti vaiko imuninę sistemą.

Kad sąkandis netaptų problema, rekomenduotina pas odontologą apsilankyti, kai vaikui sukanka 6–7 metai arba pasirodžius krūminiams dantims. Visgi pirmasis vizitas su vaiku pas odontologą turėtų įvykti gerokai anksčiau: dar 6–8 mažylio gyvenimo mėnesį. Jo metu bus suteikta informacija, susijusi su tinkama higiena ir priežiūra, mitybos režimo pasirinkimu, sudarytas tolimesnių profilaktinių vizitų planas.

 

Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ dirbantys vaikų odontologai pasirūpins, kad Jūsų mažieji daugiau nepatirtų baimės ir džiaugtųsi tvirtais, sveikais dantukais. Tad nedvejokite – užsiregistruokite vizitui ir paklokite pagrindą nepriekaištingai vaiko burnos sveikatai dabar bei ateityje.

Kapos ir naujausios technologijos – suderinama

 • Posted Bir 17 2019
 • By Denticija
 • In
dantų tiesinimas kapomis

Dantų tiesinimas – neretai atliekama ortodontinė procedūra, kuri padeda pacientams pagerinti sąkandį, išlyginti dantų formą ar panaikinti susidariusius neestetiškus tarpus. Įprastai dantys tiesinami naudojant plokšteles bei skirtingus breketus: metalinius, keraminius, liežuvinius. Nors šie būdai užtikrina efektyvų rezultatą, breketai gali būti patogūs ar estetiškai priimtini ne kiekvienam pacientui. Dantų tiesinimas kapomis – puiki alternatyva norintiems turėti tiesius dantis ir tai pasiekti itin diskretiškai, patogiai.

 

Pažangiausios technologijos – vienam tikslui

Su ortodontinio gydymo priemonėmis pacientams netenka išsiskirti greitai: šis procesas gali trukti iki poros metų ar net ilgiau, todėl būtina atsižvelgti į tai, kad jas teks nešioti visą gydymo laiką. Kapos nuo kitų minėtų priemonių skiriasi tuo, jog jos yra skaidrios, be to, esant būtinybei jas galima paprastai išimti ir vėl įdėti be odontologo pagalbos. Tačiau šiuo atveju svarbiausia yra tai, kaip jos parenkamos ir pagaminamos.

Ar norėtumėte sužinoti gydymo rezultatą dar prieš jo pradžią? Moderni programinė įranga gydytojui suteikia galimybę itin tiksliai numatyti, kokį efektą turėtų dantų tiesinimas kapomis. Tai suteikia unikalią galimybę pacientui pamatyti, kaip atrodys dantys po tiesinimo ir ar toks rezultatas atitinka jo lūkesčius. Jeigu pacientas mano, kad pokyčiai yra pernelyg maži, gydymo jis gali tiesiog nepradėti. Jei galutinis rezultatas tenkina, ortodontas kapas pagamins naudodamas itin pažangų intraoralinį skenerį ir 3D spausdintuvą, kuriuo tiksliai ir kokybiškai atspausdinamas individualių kapų rinkinys.

 

Tikslus sudaryto plano laikymasis

Unikali tiesinamųjų kapų sistema yra ypač naudinga ir nesudėtingai pritaikoma pagal kiekvieno paciento dantų būklę. Intraoralinis skeneris nuskenuoja kiekvieną dantį ir, naudojant specialiai pritaikytą programinę įrangą, tai virsta realiu gydymo modeliu ir individualiomis kapomis. Be to, sistema sugeneruota taip, jog dantų tiesinimas kapomis būtų sekamas ir tikrinamas. Patikra susideda iš kelių etapų:

 • gydytojas-ortodontas sudaro pirminį gydymo plano variantą;
 • naudojant skaitmenines technologijas ir specialią kompiuterinę programą, sukuriamas individualus gydymo planas;
 • planą dar kartą peržiūri dantų technologai ir tuomet pradedama kapų gamyba.

Tokiu būdu užtikrinama, kad klaidų bus išvengta, o gydymas bus tikslus ir efektyvus. Gydymo metu pas ortodontą reikės apsilankyti kas 6–8 savaites. Kapos turėtų būti keičiamos naujomis kas 2–3 savaites. Geriausi rezultatai pasiekiami tuomet, kai kapos nešiojamos ne mažiau nei 22 val. per parą.

 

Kodėl dantų tiesinimas kapomis vertas dėmesio?

Tiesinančios kapos padeda užtikrinti visapusišką komfortą viso gydymo metu. Tačiau tai – dar ne viskas:

 • jos yra plonos ir puikiai priglunda prie dantų;
 • kapos permatomos, todėl yra beveik nepastebimos aplinkiniams;
 • medicininis polimeras, iš kurio gaminama ši priemonė, yra visiškai saugus ir nesukelia alerginių reakcijų;
 • kapos neturi jokių aštrių kampų, todėl nejusite dirginimo.

 

Praktiškos, patogios kapos atveria naujas galimybes – jos leidžia dantis tiesinti efektyviai ir estetiškai. Gydymo šiomis kapomis kaina, trukmė ir profilaktinių vizitų dažnumas yra individualūs ir varijuoja priklausomai nuo paciento dantų būklės. Dantų tiesinimas kapomis gali būti atliekamas tik po detalios apžiūros ir išsamių tyrimų. Tad atvykite į odontologijos kliniką „Kauno Denticija“ ortodonto konsultacijai ir išnaudokite visas naujausias technologines galimybes.

Dantų tvarkymas: sudėtingas, tačiau neabejotinai būtinas

 • Posted Geg 09 2019
 • By Denticija
 • In
Dantų tvarkymas - Kaunodenticija

Dantų būklė gali blogėti dėl galybės priežasčių: įvairių traumų, prastų mitybos ir gyvensenos įpročių, amžiaus, genetikos, netgi specifinių ligų. Dantų problemų pobūdis skiriasi, tad kiekvienu atveju reikia atrasti geriausiai tinkantį, efektyviausią gydymo ar atkūrimo būdą. Tam gali tikti ir plombavimas, ir dantų protezavimas ar implantacija. Tarptautinę GCR (angl. Global Clinic Rating) akreditaciją turinčios Kauno odontologijos klinikos „Denticija“ komanda paaiškina, ką derėtų žinoti apie dantų atkūrimo būdus. Kad būtų paprasčiau, pateikiame 3 dažniausiai pasitaikančių atvejų grupes.

 

1. Iškritusi plomba, nuskilusi danties dalis, nudilę dantų kauburai

Šiais atvejais dažniausiai pritaikomas mikroprotezavimas. Tai – toks metodas, kai atkuriamos net menkiausios, savita tekstūra ir struktūra pasižyminčios trūkstamos danties dalys. Mikroprotezavimas atliekamas nepažeidžiant sveiko danties ir aplink esančių audinių.

Ši procedūra atliekama naudojant laboratorijoje pagamintus keraminius mikroprotezus. Jie pasižymi ne tik ypatingu tvirtumu, bet ir estetiškumu. Dėl medžiagos savybių ji tinkama ypač tiksliam rezultatui sukurti, tad mikroprotezai dažnai naudojami dėl amžiaus ar netinkamų įpročių (nuolatinio dantų sukandimo, griežimo) sudilusiems kauburėliams, vagelėms atkurti. Po procedūros restauruoti dantys pasižymi tokiu pat funkcionalumu, kaip ir sveikieji.

 

2. Prarastas dantis, tačiau išlikusi jo šaknis

Tokiu atveju tinkamiausia išeitis yra dantų protezavimas. Neskausmingos, sklandžios procedūros metu į senojo danties vietą įtaisoma nauja karūnėlė. Ji atrodo taip, kad ne specialistui atskirti ją nuo tikrojo danties – išties sunku. Galite rinktis iš dviejų skirtingų protezų konstrukcijų: metalinės ir bemetalės keramikos.

 • Metalo keramika – anksčiau buvęs populiarus, tačiau dabar laikomas neberekomenduojamu pasirinkimu. Taip yra todėl, kad metalo keramika neatrodo natūraliai, ilgainiui prie dantenų atsiranda tamsesnė juosta. Dėl to metalo keramikos protezai neatrodo estetiškai.
 • Bemetalė keramika – medžiaga, kuri neturi aukščiau aptartos alternatyvos trūkumų. Dantų protezavimas bemetale arba cirkonio keramika ypač tinka, jeigu reikia atkurti priekinius dantis. Tokie vainikėliai atrodo ypač natūraliai, dailiai vertinant tiek šviesos pralaidumą, tiek pačią spalvą. Be to, iš bemetalės keramikos pagaminti protezai pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu, atsparumu temperatūros pokyčiams ir dėvėjimuisi.

Pasirinkus atkurti dantis protezais, apsispręsti tenka ne tik dėl jų konstrukcinių ypatybių. Ne mažiau svarbu ir tai, ar pasirinksite išimamus, ar neišimamus (kitaip dar vadinamus fiksuotais) protezus.

 • Išimami dantų protezai – pigesni už fiksuotus. Dėl to juos mieliau renkasi vyresniojo amžiaus žmonės. Visgi tokie dantų protezai nėra labai patogūs, funkcionalūs, be to, jų priežiūra sudėtingesnė (lyginant su fiksuotais).
 • Fiksuoti dantų protezai yra estetiškesni, patogesni ir geriau atitinkantys kasdienius poreikius. Jei baiminatės, kad dantų protezavimas naudojant tokią priemonę brangus, primename: dalį išimamų ir neišimamų protezų kainos gali kompensuoti teritorinė ligonių kasa. Taip pat verta nepamiršti, kad šio tipo protezai užtikrina didesnį pasitikėjimą savimi, leidžia visiškai mėgautis maistu.

Nepriklausomai nuo pasirinkto protezavimo būdo, naujaisiais dantimis reikia nuosekliai rūpintis. Protezus būtina kasdien po kelis kartus kruopščiai valyti tam, kad jie liktų maksimaliai funkcionalūs, užkirstumėte kelią infekcijoms, uždegimui ir tiesiog nemaloniam burnos kvapui. Tam, kad būtų užtikrinta pati geriausia priežiūra, pusmetį atlikti burnos higieną.

Kasdienė priežiūra nėra sudėtinga: tiek išimamus, tiek fiksuotus protezus reikia dukart per dieną valyti šepetėliu, tarpdančių siūlu ir skalavimo skysčiu.

 

3. Prarastas arba pašalintas visas dantis (su šaknimi)

Šiuo atveju dantų protezavimas atliekamas naudojant ne tik vainikėlius (protezus), bet ir implantus. Implantai – tai iš organizmo gerai priimamo metalo (titano) pagaminta nauja šaknis. Į senojo danties vietą įsukus ją, iškart uždedama speciali gijimo galvutė. Kai implantas prigyja (po kelių mėnesių), ant jo uždedamas protezas: naujas, senąjį estetinėmis ir funkcinėmis savybėmis visiškai atitinkantis dantis.

Implantacija yra sudėtingesnė, ilgiau nei kitos trunkanti procedūra. Paprastai ji atliekama taikant vietinį nuskausminimą. Tačiau jei esate jautrūs odontologinėms procedūroms, nesijaudinkite – Kauno odontologijos klinikos „Denticija“ specialistai gali atlikti implantaciją pritaikę sedaciją.

Dalykai, kuriuos vertėtų žinoti apie dantų implantavimą:

 • Toks dantų protezavimas gali būti atliekamas beveik visiems, turintiems ar turėjusiems nuolatinius dantis. Išimtis gali būti taikoma sergantiems ūminių širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, nekontroliuojamu diabetu, osteoporoze.
 • Dantų implantai yra ilgaamžiai – jiems patiems taikoma viso gyvenimo garantija. Tačiau jų būklė tiesiogiai priklauso nuo priežiūros – implantai, kaip ir kiti dantys, protezai, turi būti kruopščiai valomi. Be to, būtina laikytis sveikos gyvensenos įpročių.
 • Savitos priežiūros reikia po pačios dantų implantacijos. Geriausia laiką susiplanuoti taip, kad po implantacijos nevyktumėte į užsienį bent kelias savaites – šiuo laikotarpiu gali tekti apsilankyti pas specialistą apžiūrai, siūlų išėmimui. Po procedūros reikės skalauti žaizdas antiseptinėmis priemonėmis. Be to, teks kuriam laikui atsisakyti aktyvios fizinės veiklos, pirčių, karštų vonių. Visgi tai – tik laikini pokyčiai. Implantams prigijus grįžtama į įprastą gyvenimo ritmą.
 • Tam tikrais atvejais iškart gali būti atliekama ir implantacija, ir dantų protezavimas. Jei procedūros atliekamos atskirai, paprastai iki protezavimo tenka palūkėti 2–8 mėnesius, kol implantas visiškai prigyja. Gydymas gali užtrukti, jei implantacija atlieka ne iškart po danties netekimo ar šalinimo – tuomet neretai prireikia ir kaulo priauginimo procedūros.

 

Tiek mikroprotezavimas, tiek implantacija ar protezavimas – vienodai veiksmingos procedūros. Jų pasirinkimas visuomet priklauso nuo individualios situacijos, Jūsų sveikatos būklės, poreikių, lūkesčių ir galimybių. Todėl Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ prieš procedūras visuomet atliekama apžiūra, konsultuojama dėl gydymo galimybių. Tik tokiu atveju pasiekiamas optimalus rezultatas, užtikrinantis ne tik dailią Jūsų šypseną, bet ir visapusį komfortą.

3 patarimai, kurie padės išsaugoti puikią dantų būklę

 • Posted Bal 16 2019
 • By Denticija
 • In
dantų priežiūra, odontologija

Neretai žmonės galvoja, kad yra visiškai sveiki, kol nepajaučia pirmųjų simptomų. Deja, padaryta žala jau būna nemenka. Ypač tai aktualu kalbant apie burnos ertmės būklę, nes kai kurių sutrikimų galima nejausti ar nepastebėti gana ilgą laiką. Visgi užbėgti jiems už akių, o ne šalinti jų padarinius yra paprasčiau ir išmintingiau. Tam, kad odontologijos klinka netaptų vieta, kurioje tenka praleisti nemažai laiko, tereikia pakeisti keletą įpročių ir paversti juos kasdienės burnos ertmės priežiūros dalimi.

 

1. Tinkamai valykite ir prižiūrėkite dantis

Regis, viskas paprasta: valyti dantis reikia dukart per dieną, apie dvi minutes. Tai – puiki pradžia, tačiau vien dantų valymo šepetėliu nepakanka. Ši dantų valymo priemonė negali gerai pasiekti tarpdančių ir efektyviai išvalyti juose susikaupusių nešvarumų. Tam reikalingas specialiai tarpdančiams skirtas šepetėlis arba siūlas. Tačiau šiomis priemonėmis taip pat reikia teisingai naudotis, kad nepakenktumėte dantims.

 • Nenaudokite jėgos. Per stipriai valydami dantis šepetėliu galite pažeisti emalį, padidinti jautrumą, o per stipriai valydami tarpdančius siūlu pakenksite dantenoms – jos gali pradėti kraujuoti.
 • Valykite tikslingai. Kiekviena odontologijos klinika dantų valymo instrukcijoje pabrėžia, kad šį procesą reikia atlikti sukamaisiais judesiais, o ne tiesiog brūžinti dantis vertikaliai ir horizontaliai.
 • Laiku keiskite valymo priemones. Dantų šepetėlį rekomenduojama keisti kas tris mėnesius arba dažniau. Jį būtina keisti po susirgimo užkrečiamosiomis ligomis, nes ant šepetėlio gali likti bakterijų. Taip pat antrą kartą nevalykite tarpdančių jau naudotu siūlu.

Taip, kaip naudojatės dantų šepetėliu ir tarpdančių siūlu, gali padėti arba pakenkti. Remdamiesi šiomis paprastomis taisyklėmis išlaikysite dantis ir tarpdančius švarius bei nepažeistus.

 

2. Skirkite daugiau dėmesio valgio ir gėrimų pasirinkimui

Ne paslaptis, jog maistas ir gėrimai, kuriuos vartojame kasdien, turi labai didelę įtaką estetinei ir funkcinei dantų būklei. Vienas kenksmingiausių produktų dantims yra cukrus ir jo gaminiai. Cukrus skatina ėduonies atsiradimą, nes tirpdamas burnoje sudaro kenksmingą dantų paviršiui rūgštį. Odontologijos klinika, atsiradus ėduoniui, tampa vieninteliu „gelbėjimosi ratu“.

Įvairūs saldumynai, gazuoti gėrimai, sultys savo sudėtyje turi labai daug cukraus, kuris kenkia ne tik dantims, bet ir visam organizmui. Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kad kai kurie gėrimai ir maisto produktai turi dažiklių, ilgainiui galinčių pakeisti Jūsų dantų spalvą. Kava, raudonas vynas, juoda arbata, mėlynės – šiuos produktus vartokite saikingai, o po valgio praskalaukite burną.

 

3. Vizitai pas odontologą – būtini

Apsilankymas pas odontologą turėtų būti vienas pagrindinių burnos ertmės sutrikimų prevencijos žingsnių. Reguliarią apžiūrą reikėtų atlikti dukart per metus, o reikalui esant – ir profesionalią burnos higieną. Jos metu pašalinamos apnašos ir susidarę akmenys, detaliai įvertinama burnos ertmės būklė.

Odontologijos klinika „Kauno Denticija“ turi patyrusius specialistus, kurie laiku užgesins potencialių problemų židinius, neleis joms gilėti ir dar labiau pakenkti Jūsų dantims. Jeigu pajutote skausmą ar diskomfortą – nedelskite ir kreipkitės į odontologą apžiūrai. Atsiradusi bėda savaime dažniausiai nedingsta, todėl visais atvejais rekomenduojame nerizikuoti savo sveikata.

 

Gera dantų ir visos burnos ertmės būklė yra svarbi kiekvienam žmogui, todėl tikimės, kad šie patarimai padės išlaikyti dantis sveikus ir mėgautis spindinčia šypsena.

Dantų implantacija – galimybė džiaugtis visaverčiu gyvenimu

 • Posted Bal 16 2019
 • By Denticija
 • In
dantų implantai, dantų implantacija

Priežasčių, dėl kurių netenkama dantų, gali būti įvairių, tačiau viena yra aišku – tai sukelia didžiulį diskomfortą ir neleidžia džiaugtis kokybišku gyvenimu. Tuomet sutrinka kramtymo funkcija, kalbėsena, atsiranda baimė šypsotis ir juoktis. Jeigu trūksta visos dantų eilės, žandikaulio kaulas pradeda nykti ir veide atsiranda raukšlės, oda traukiasi. Dantų implantai – itin efektyvus ir ilgaamžis sprendimas norint atkurti trūkstamus pavienius dantis ar visas jų eiles.

 

Technologinė pažanga atveria naujas galimybes

Kaip ir kitose srityse, odontologijoje taikomi pažangiausi gydymo metodai, naudojamos efektyviausios priemonės geriausiam rezultatui pasiekti. Šiandien galima džiaugtis galimybe atlikti bedantės burnos implantaciją hibridiniu būdu – protezavimu ant 4 ar 6 implantų fiksuotais arba išimamais protezais. Bedantės burnos gydymo metu atkuriami visi prarasti dantys.

Anksčiau atliekant implantaciją būdavo įsriegiami 6 arba 8 implantai. Tačiau dėl šiandien naudojamų technologijų pakanka viso labo 4 implantų. Dantų implantai įprastai įsriegiami ten, kur žandikaulio kaulas yra geriausios būklės ir nenutirpęs. Atlikus išsamias 3D ar panoramines dantų rentgeno nuotraukas paaiškėja, kurioje vietoje galima sriegti dantų implantus.

 

Ar galima 4 implantų metodą taikyti kiekvienam žmogui?

Tai vizito metu gali nuspręsti tik odontologas, įvertinęs paciento būklę. Ši implantacija dažniausiai atliekama žmonėms, neturintiems didžiosios dalies arba visų dantų tiek viršutiniame, tiek apatiniame žandikaulyje. Tačiau toks būdas galimas ir pacientams, kurie turi keletą sveikų dantų. 4 implantų metodas – greitas ir efektyvus problemos sprendimas, nes viską įmanoma atlikti vos per kelias procedūras. Protezai, sumontuoti ant implantų, yra itin ilgaamžiai, o estetiškai visiškai nesiskiria nuo natūralių dantų. Pateikiame dar keletą neišimamų protezų privalumų:

 • Dantų implantai ir ant jų velkami protezai yra tvirti ir, priešingai nei plokštelės, valgio metu visuomet lieka vietoje.
 • Visiškai atstatoma kramtymo funkcija, todėl pagerėja virškinimas.
 • Protezai atrodo itin natūraliai, tad šypsena tampa ir vėl daili.
 • Po protezavimo teigiamai pasikeičia veido forma – ji tampa simetriškesnė, gražesnė.
 • Protezai pasižymi lengvesne priežiūra, nes nereikia kas kartą po valgio jų išiminėti, naudoti protezų klijų.
 • Jie užtikrina didesnį komfortą.

Dantų plokštelės kainuoja mažiau, tačiau jos nėra tokios patogios ir ilgaamžės – po kurio laiko plokštelės nusidėvi ir tenka jas keisti naujomis. Protezai – sumani investicija į kokybišką ateitį.

 

Priežiūros ypatumai

Didelis implantacijos privalumas yra tas, jog užsiimti kasdiene veikla galima po procedūros praėjus vos kelioms dienoms. Jeigu dantų implantai kelia skausmą, dažniausiai pakanka įprastų vaistų nuo skausmo, o skalavimo skystis padeda sumažinti dantenų patinimą. Priminiams simptomams praėjus, protezų priežiūra turėtų išlikti identiška natūraliems dantims – valykite juos dantų šepetėliu, naudokite tarpdančių siūlą, burnos skalavimo skystį. Tam, kad protezais galėtumėte džiaugtis ilgai, skirkite jų priežiūrai pakankamai dėmesio. Praėjus 2–3 savaitėms po implantacijos siūloma atvykti odontologo apžiūrai. Reguliarūs vizitai burnos higienai atlikti taip pat rekomenduotini.

 

Jeigu Jūsų kasdienybę nuolat apkartina prarasti dantys, nedvejodami kreipkitės į odontologijos kliniką „Kauno Denticija“. Joje dirbantys ilgametę patirtį sukaupę specialistai visuomet atsižvelgs į Jūsų poreikius ir pasiūlys geriausią sprendimą.

Ką reikėtų žinoti apie estetinį plombavimą?

 • Posted Kov 25 2019
 • By Denticija
 • In
odontologijos klinika personalas

Gražią šypseną nori turėti kiekvienas, tačiau ne visi žino apie galimus šiuolaikiškus dantų gydymo ir dailinimo būdus. Vis labiau populiarėja estetinio plombavimo procedūra, po kurios pacientas gali džiaugtis gražia, sveika šypsena. Deja, kai kuriems dar trūksta nemažai žinių apie šį gydymo būdą, todėl nesiryžtama jo pasirinkti. Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ dirbanti gydytoja odontologė, estetinio plombavimo specialistė Gabrielė Mačiuitytė – Buivydė atsako į dažniausiai pacientams nerimą keliančius klausimus.

 

Kiek laiko trunka estetinis plombavimas?

Vieno danties plombavimas vidutiniškai trunka nuo valandos iki dviejų. Tai, žinoma, priklauso nuo situacijos sudėtingumo. Dažniausiai būsimas laiko sąnaudas galima įvertinti konsultacijos metu, kai sudaromas konkretus gydymo planas.

 

Kuo estetinio plombavimo procedūra skiriasi nuo įprasto plombavimo?

Estetinio plombavimo procedūra atliekama priekinių dantų srityje. Kai žmogus kalba ar šypsosi, šie dantys yra labai matomi. Dėl to būtina tiksliai atstatyti danties anatomiją ir pritaikyti restauracijos priemonės spalvą prie danties. Šiam dalykui atlikti reikalingi ypatingi gydytojo sugebėjimai. Tam naudojama labai didelė įvairių atspalvių dažų paletė, kad būtų išgautas kuo tikslesnis ir natūralesnis rezultatas. Taigi, itin svarbus specialisto atidumas, kruopštumas.

 

Ar po estetinio plombavimo reikalinga speciali dantų priežiūra?

Estetinis plombavimas nėra ta procedūra, kuri reikalauja specifinės dantų priežiūros. Visgi svarbiausios yra pirmosios 24 valandos, kai restauracijos medžiagos yra imlios maisto dažams. Šiuo laikotarpiu reikėtų ypatingai vengti tabako gaminių, kavos, raudonojo vyno, kolos ir kitų maistinių dažų turinčių produktų.

Dantų priežiūrai turėtų būti naudojamos paprastos, nebalinančios dantų pastos, kuriose nėra stambių abrazyvinių dalelių. Naudojant balinančią dantų pastą gali atsirasti skirtumas tarp danties ir restauracijos medžiagos spalvos. Stambios abrazyvinės dalelės gali pašiaušti restauracijos priemonės paviršių, paversti jį matiniu, tad taip pat nukentės danties estetika.

 

Kokia estetinio plombavimo nauda?

Estetinio plombavimo metu galima pakeisti dantų formą, užpildyti tarpus tarp dantų, pakeisti jų spalvą. Kartais netgi įmanoma truputėlį pakeisti danties padėtį. Estetinis plombavimas taip pat dažnai atliekamas kai nuskyla danties kraštelis.

 

Ar estetiniam plombavimui reikia kaip nors pasiruošti?

Prieš estetinį plombavimą pacientui specialaus pasiruošimo nereikia. Svarbiausia, kad nebūtų jokių apnašų ant dantų paviršiaus ir dantenos būtų sveikos. Rekomenduojama prieš estetinį plombavimą atlikti profesionalią dantų higieną, kartais – ir dantų balinimą.

 

Paprastai estetinio plombavimo procedūra tinka daugeliui. Kaip bebūtų, kiekvieno paciento dantų būklė skiriasi. Jeigu norite sužinoti, ar Jums gali būti atlikta estetinio plombavimo procedūra, visą reikiamą informaciją mielai suteiks Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ dirbantys gydytojai odontologai. Nedvejokite: pasirūpinti dailia šypsena šiuo būdu tikrai paprasta.

Dažniausiai užduodami klausimai apie dantų implantaciją

 • Posted Kov 12 2019
 • By Denticija
 • In
Implantai išsprendžia daugelį burnos problemų

Nemažai žmonių kasdien susiduria su dantų problemomis. Viena iš jų – dėl įvairių priežasčių prarastas dantis. Šiai  problemai spręsti specialistai rekomenduoja implantacijos procedūrą, tačiau dantų implantai daugeliui vis dar kelia nemažai klausimų. Pateikiame Kauno odontologijos klinikos „Denticija“ burnos chirurgo Gvido Jankausko atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie dantų implantaciją.

 

Kiek metų implantai yra tinkami naudoti?

Teigiama, kad implantams duodama viso gyvenimo garantija. Tai tiesa – juos gaminančios įmonės ir klinikos gali duoti tokią garantiją, tačiau, kaip ir tikri dantys, implantai nebūtinai gali likti nepriekaištingos būklės. Tai labai priklauso nuo individualių dalykų. Pavyzdžiui, jeigu po implantacijos visi dantys bus prižiūrimi tinkamai, laikantis higienos patarimų, jie bus puikios būklės visą gyvenimą. Tačiau jei nebus laikomasi burnos higienos, jie džiugins patvarumu, estetiškumu tiek, kiek ir natūralūs dantys. Kaulas gali nykti tiek aplink natūralius dantis, tiek aplink implantus.

 

Ar dantų implantai tinkami visiems?

Absoliučių kontraindikacijų dantų implantacijai yra nedaug. Žinoma, implantų nerekomenduojama rinktis tuomet, kai sergama ūmiomis širdies, kraujagyslių sistemos ligomis, nekontroliuojamu diabetu, kai atliekamas osteoporozės gydymas. Praėjus ūminėms būklėms, implantus dėti galima. Kauno odontologijos klinikos „Denticija“ komanda visada konsultuojasi su probleminės srities specialistais, prašo jų patarimo. Implantacijos procedūrą atliekame tik gavę jų patvirtinimą, jog šią procedūrą yra saugu atlikti.

 

Ar implantacijai reikia pasiruošti?

Ypatingo pasiruošimo implantacijos procedūrai nereikia, tačiau būtina gera burnos higiena. Jeigu ant dantų yra apnašų, akmenų, iki operacijos juos reikia pašalinti. Jeigu žmogus yra sveikas, nenaudoja medikamentų ir papildomai ruoštis implantacijos procedūrai jam nereikia, dantų implantai gali būti dedami iš karto.

 

Kaip vyksta implantacijos procedūra?

Dažniausiai žmonės labai bijo implantacijos procedūros, ypač, kai ji vadinama operacija. Iš tikrųjų pati implantacijos procedūra nėra baisesnė ar skausmingesnė už paprastą danties traukimą. Naudojamas toks pat nuskausminimo būdas, kaip traukiant dantį ar jį taisant – vaistai suleidžiami mažu bakstelėjimu. Po to žmogus jaučia, kad kažkas daroma burnoje, tačiau skausmo ir diskomforto nebūna.

 

Kokia priežiūra reikalinga po implantacijos?

Kiekvieno paciento situacija yra individuali, todėl savijauta ir priežiūra po procedūros gali skirtis. Po paprastos implantacijos dažniausiai pacientas išgeria vieną nuskausminamųjų tabletę, ir to užtenka skausmui numalšinti. Žinoma, reikia prižiūrėti pooperacinę žaizdą, skalauti ją antiseptiniais tirpalais, laikytis atitinkamo režimo, nešildyti tos vietos, vengti fizinio krūvio. Dažniausiai po dienos ar kelių pacientas nebejaučia, kad įdėti dantų implantai.

Jeigu buvo atliekamos didesnės chirurginės intervencijos – kaulo atstatymas, sinuso pakėlimas, – tuomet pacientui reikėtų susiplanuoti savo laiką ir darbus. Po tokių intervencijų atsiranda patinimas, reikalingas antibiotikų ar kitų vaistų kursas, rekomenduojamas ramybės režimas. Po procedūros operuotą vietą pirmą parą reikia šaldyti, paskui vengti fizinio krūvio, šilumos: pirties, karštos vonios.

Po savaitės ar kelių pacientams reikia atvykti apžiūrai. Tuo metu įvertinamas gijimas ir, jeigu žaizda gyja tinkamai, ištraukiami siūlai. Nerekomenduojama po procedūros kurį laiką išvykti į užsienį, planuoti didesnių kelionių, kad pacientas turėtų galimybę atvykti į kliniką reikiamu laiku.

 

Per kiek laiko prigyja dantų implantai?

Paprastai svarbiau ne tai, per kiek laiko prigyja pats implantas, tačiau per kiek laiko įdedamas dantis (karūnėlė). Tai taip pat labai priklauso nuo situacijos. Kai kuriais atvejais dantis ant implanto uždedamas dar tą pačią dieną, iškart po operacijos. Kartais tai galima padaryti po dviejų ar trijų mėnesių, o kartais reikia laukti ir šešis ar net aštuonis mėnesius. Viskas priklauso nuo to, kiek kaulo yra, kokios jis kokybės. Nuo šio aspekto priklauso ir tai, kada pacientas turės naująjį dantį.

 

Dantų implantacija nėra tokia baisi procedūra, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jei norite sužinoti tikslesnės informacijos apie Jums tinkamą gydymo būdą, rekomenduojame užsiregistruoti konsultacijai, kurios metu gydytojas paaiškins visą procedūros eigą bei kaip turėtų būti prižiūrimi dantų implantai, kad jais galėtumėte džiaugtis ilgus metus.

IN MEMORIAM SAULIUS KAROSAS

saulius karosas, denticija, medicinos bankas

2019 m. sausio 16 d. eidamas 61 metus mirė verslininkas Saulius Karosas – aktyviausias mecenatas ir filantropas Lietuvoje.
Kompozitoriaus Juozo Karoso anūkas, pianistės Birutės Karosienės bei šviesios atminties fotografo Algirdo Karoso sūnus Saulius pats aštuonerius metus mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje.
1976 – 1981 m. studijavo Vilniaus Inžineriniame Statybos Institute (dabartinis Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas), Mechaninės technologijos fakultete, kur įgijo inžinieriaus – mechaniko specialybę. Iki 1986 m. dirbo jaunesniuoju moksliniu bendradarbiu VISI automobilių katedroje.
1986 m. išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas, kur pradėjo savo verslą. 1988 m. Čikagoje įsteigė SK-Impex Inc. bendrovę, kurios pagrindinė veikla buvo medicininės įrangos importas – eksportas. 1992 m. įsteigė ir vadovavo Western Petroleum S.A. įmonių grupei.
Kurdamas verslo planus, S. Karosas didelį dėmesį skyrė medicininių paslaugų plėtrai Lietuvoje. Trūkstant pasaulinio lygio medicininės įrangos, Vilniuje įsteigė stomatologijos kliniką Denticija, Stomatologijos polikliniką Kaune, Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą, Grožio terapijos ir chirurgijos kliniką, garsių kompanijų medicinine aparatūra prekiauja SK – Impex serviso centras, finansinę veiklą vykdo Medicinos bankas, Turto parkas ir kt.
S. Karosas buvo didis filantropas. 1998 m. įkurtas jo vardo fondas rėmė jaunus menininkus, muzikos festivalius ir konkursus, Lietuvos istorijos, kultūros vertybių apsaugos, jų įamžinimo projektus ir kt.
Verslininką pažinojusieji žmonės prisimena jį kaip labai inteligentišką, išlaikytą, draugišką ir itin žingeidžią asmenybę.
Fondas yra padėjęs jauniems talentams įsigyti muzikos instrumentų – arfą, smuikų, violončelių, Lietuvos muzikos ir teatro akademijai padovanoti austriški vargonai. Fondas dvidešimt metų padeda įgyvendinti gausius Lietuvos muzikų sąjungos projektus.
2014 m. Sauliui Karosui vienam iš pirmųjų buvo įteiktas „Metų kultūros mecenato“ ženklas.
Saulius Karosas palaidotas Vilniaus Antakalnio kapinėse, Menininkų kalnelyje.

Kauno Denticijos darbo veikla nesikeičia, toliau dirbame stengdamiesi dėl geresnės savo klientų gyvenimo kokybės.

saulius karosas, denticija, medicinos bankas

Dantų tiesinimas AirNivol kapomis

dantu tiesinimas airnivol kapomis

Dantų tiesinimas skaidriomis AIRNIVOL®kapomis

Pagaliau atkeliavo ta diena, kai dantų tiesinimas tapo pakankamai paprastas ir nereikalaujantis rimto psichologinio pasiruošimo. Paklausite kodėl? Atsakymas paprastas, ant dantų nebereikia klijuoti breketų, nei metalinių, nei deimantinių. Šiandien pacientui  užtenka tik nešioti skaidrias permatomas kapas, kurias pagamino gydytojas ortodontas panaudodamas naujausias technologijas, intraoralinį skanerį ir 3D printerį.

Ši sistema, kurią norime jums šiandien pristatyti , yra tokia unikali ir patraukli, kad tinka net didžiausiam skeptikui. Tikslui pasiekti yra naudojama sumani programinė įranga, kuri kompiuterio pagalba leidžia sumodeliuoti situaciją, ją išanalizuoti  ir pamatyti  galutinį rezultatą dar nepradėjus gydymo. Tai leidžia pacientui lengviau apsispręsti jis nori pagrąžinti savo šypseną ištiesindamas savo dantis, ar vis tik jį tenkina tokia situacija, kokia yra ir investuoti į pokyčius nėra jokio reikalo.

 AIRNIVOL® aparatai pagaminti iš pažangaus medicininės paskirties skaidraus polimero. Sukurti komandos, sudarytos iš biologinės inžinerijos specialistų, dantų technologų, dirbančių su skaitmeninėmis technologijomis ir  gydytojų ortodontų, kurie, kūrėjams visapusiškai ir intensyviai talkino, viso kūrybinio proceso metu. AIRNIVOL®   – tiesina dantis! Kaip? Labai paprastai! Specialiu intraoraliniu skaneriu yra nuskanuojami burnoje esantys dantys. Kompiuterinės programos pagalba sumodeliuojama situacija ir sudaromas jos gydymo planas. 3D printeriu atspausdinamas specialių kapų rinkinys, kuris ir padeda ištiesinti dantis. Sistema sukurta taip, kad kiekvienas sudarytas gydymo planas iki pilno išpildymo yra patikrinamas net tris kartus. Pirmiausiai tai atlieka mūsų klinikos gydytojas Spręsdami sudėtingas situacijas,  mūsų gydytojai, visada turi galimybę pasikonsultuoti su kolegomis Italijoje ir  taip užtikrinti papildomą situacijos priežiūrą ir kontrolę. Toks bendradarbiavimas gydytojui suteikia galimybę, pasiekti maksimaliai gerą rezultatą. Patenkinti pacientai ir gauti puikūs gydymo rezultatai tik dar kartą įrodo, jog ši sistema,  kurioje  yra privalomas kiekvieno klinikinio atvejo stebėjimas ir  skaitmeninio planavimo preciziškumas veikia puikiai.

Gydymo eigos etapai:

Ištyrimas: pacientas nufotografuojamas, atliekama panoraminė ir galvos šoninė rentgeno nuotraukos, intraoraliniu skaneriu nuskanuojami dantys arba nuimami dantų lankų atspaudai.

Planavimas:  naudojant skaitmenines technologijas ir specialią AIRNIVOL® kompiuterinę programą, sukuriamas  individualus gydymo planas bei pagaminamas individualių kapų rinkinys. Kiekvieno paciento gydymui reikalingas kapų kiekis yra skirtingas.

Gydymas:  Pagamintos kapos yra keičiamos į naujas kas 2-3 savaitės. Per šį laiką dantys po  truputį stumdomi į tas vietas, kuriose jie turi būti. Kapas reikia nešioti ne mažiau kaip 22-24 valandas per parą.  Priklausomai nuo klinikinės situacijos, gydymas gali užtrukti nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Pas gydantį gydytoją rekomenduojama apsilankyti kas 6 – 8 savaites. Jei gyvenate ne Lietuvoje ir neturite galimybės grįžti kas 6-8  savaitės, nepergyvenkite, nieko blogo nenutiks, galėsite gydytis nuotoliniu būdu Svarbiausiai, kad jūsų gydymas būtų tinkamai suplanuotas, o jūs pas gydytoją turėsite apsilankyti kartą per pusę metų. Pakartotinų apsilankymų metu ant dantų yra fiksuojami specialūs kompoziciniai užraktai. Jei reikia, pacientui  uždedami tarpžandikauliniai elastikai. Taip pat pacientas gauną naują kapų rinkinį, kurį turi pradėti nešioti po 2 savaičių.

Baigus gydymą: skiriama palaikomoji – retencinė kapa, kuri pirmuosius keturis mėnesius nešiojama 22-24 valandas per parą, vėliau – tik nakties metu.

 

Kada galima taikyti šį gydymo metodą?

Gydymas AIRNIVOL® kapomis rekomenduojamas suaugusiems ir vaikams, kuriems jau yra išdygę visi nuolatiniai dantys, tačiau jiems reikia:

 • ištiesinti susigrūdusius dantis;
 • Uždaryti tarpus tarp dantų;
 • Reikia pastumti dantis, tačiau ne daugiau kaip 4-5 mm.

Dantų tiesinimas kapomis negalimas tada, kai:

 • Yra skeletinės sąkandžio anomalijos;
 • Esant atviram sąkandžiui;

 

2016 metais tarptautinėje elainerių konferencijoje AIRNIVOL®kompanija buvo pirpažinta viena iš 3 kompanijų, kurių technologijos, leidžia gydyti ne tik paprastus, bet ir sudėtingus atvejus. Dirbant su šia sistema, kiekviena klinikinė situacija yra vertinama individualiai ir tik atlikus išsamų ištyrimą nusprendžiama ar yra galimas dantų padėties koregavimas kapomis ar ne.

 

AIRNIVOL® sistemos Pranašumai:

 • Gydymo pradžioje kompiuterio ekrane galite matyti, kaip pabaigoje atrodys Jūsų šypsena;
 • Patogu dėvėti, kapos yra plonos ir gerai priglunda prie dantų;
 • Estetiškos – uždėtos ant dantų vos pastebimos. Šventės ar susitikimo metu jas galima trumpam nusiimti.
 • Nedirgina burnos gleivinės, nes neturi aštrių kraštų;
 • Kapas išsiimsite valgydami;
 • Pagamintos iš medicininės paskirties skaidraus polimero, jos nesukelia alergijų;
 • Jas galite užsidėti ir nusiimti patys;
 • Lengva palaikyti gerą burnos higieną, nes valantis dantis kapas reikia išimti;
 • Kapas galima nešioti sportuojant;
 • Nesukelia skausmo. Iš pradžių šiek tiek gali jaustis diskomfortas, lengvas maudimas, nes aktyvi kapa stumia dantis.
 • Nekeičia tarties, retais atvejais gali prireikti kelių dienų, kad liežuvis prisitaikytų prie naujos padėties.
 • Nėra amžiaus ribos

AIRNIVOL® sistemos Trūkumai:

 • Kapą būtina išsiimti geriant karštus gėrimus, nuo šilumos ji gali deformuotis ir pakeisti spalvą;
 • Su kapa burnoje negalima rūkyti, nes pakis jos spalva;
 • Negalima kramtyti kramtomos gumos;

 

Kaip prižiūrėti kapas:

 • Plauti po šaltu tekančiu vandeniu su tam skirtu dantų šepetėliu;
 • Dedant kapas pirmiausiai uždėti priekinius dantis, o paskui galinius;
 • Nuiminėti kapas pradedant nuo galinių krūminių dantų;
 • Įsitikinti ar kapos gerai uždėtos, prigludusios prie dantų. Tik tuomet galima sukąsti.
 • Stebėti ar visi sudėtiniai elementai yra savo vietose, ar nei vienas nenukrito.
 • Kreipkitės į savo gydytoją jei pastebėjote, nukritusį užraktą;
 • Jei kapa sulūžo ar ją pametėte, iš karto informuokite savo gydytoją;
 • Kapas laikykite tik specialioje dėžutėje kurią gausite iš gydytojo.
 • Neatsargiai laikomos kapos gali pasimesti ar sulūžti.

 

Kokia yra viso gydymo kaina?

Gydymo kaina kiekvienam pacientui yra  skaičiuojama individualiai, nes ji priklauso nuo situacijos sudėtingumo ir gydymo trukmės.  Tik atlikus išsamų ištyrimą ir gydymo planavimą kompiuterine programa, galima tiksliai suskaičiuoti gydymui  reikalingų kapų skaičių ir numatyti laikotarpį per kurį gydymas bus pilnai atliktas. Atlikus visus šiuos veiksmus gydytojas galės tiksliai pasakyti kiek visas gydymas su visais vizitais jums kainuos. Kaina gali svyruoti nuo 1800 iki 3000 eurų.

REGISTRACIJA KONSULTACIJAI