Kauno Denticija su kokybe žengia į pasaulį

2018 metų birželio mėnesį Kauno odontologijos klinika „Denticija“ tapo oficialiai akredituota klinika. GCR ekspertai patvirtino, jog „Denticija“ yra aukščiau tarptautinių standartų pagal gydytojų kompetenciją, gydymo įrangą ir klientų aptarnavimą. Mes esame pasirengę užsienio pacientams ir tai patvirtinimo ekspertai iš užsienio!

Medicinos turizmas daug žadantis, tačiau apie konkrečius veiksmus niekas nekalba. O kas to imsis jeigu ne mes patys?

GCR – global clinic rating (tarptautinis klinikų reitingavimas), tai klinikas akredituojanti tarptautinė kompanija, kurios vizija palengvinti išsirinkti tinkamą kliniką pacientams. Jeigu klinika atitinka reitingavimo kriterijus, tuomet ji būna akredituojama ir įvertinama penkių balų sistemoje. Šiai dienai sistema reitinguoja daugiau nei 430 000 klinikų 126 pasaulio šalyse.

Užsienio pacientams vienas svarbiausių kriterijų – gydytojo kompetencija. Visiems žinoma, kad Lietuvos gydytojai išskirtinai aukšto lygio bei kviečiami dirbti į kitas pasaulio šalis, kas dažnai pasirodo labai viliojančiai. Tik ar užsienio pacientai apie tai žino, kad Lietuvos gydytojai vieni geriausių visoje Europoje? Štai kodėl reikalingas žinomumas. Kauno „Denticija“ ėmėsi veiksmų, pasiruošė akreditacijai ir klinikose pasitiko svečius.  Buvo įvertintas klientų aptarnavimas, gydytojų kompetencija, klinikos aplinka, turimos technologijos ir gydymo įranga.

Atvykę užsienio pacientai vienu šūviu nušaus ne du zuikius, bet daugiau. Gydytojų kompetencija, paslaugų kainos, kurios lyginant su kitomis Europos šalimis yra ženkliai žemesnės, turizmo ir pramogų galimybės, patogus susisiekimas. Tai tik keletas privalumų, apie kuriuos turėtų pagalvoti kiekvienas užsienio pacientas, galvojantis apie odontologinį gydymą.

Ir mums pavyko! Nuo šiol mes esame akredituoti pasauliniu mastu ir esame aukščiau tarptautinių standartų. Mus įtraukė į pasauliniu mastu akredituotų klinikų sąrašą.

Tai klinikų grupės veiksmai, kurie kelia Lietuvos odontologų žinomumą ir skatina užsienio pacientus gydytis Lietuvoje.

Lietuvoje toks aukštas gydytojų profesionalumo lygis, kad apie tai privalo sužinoti visas pasaulis.