INVISALIGN® – NEMATOMA, NUIMAMA, PATOGU

INVISALIGN® padės Jums išspręsti įvairias ortodontines problemas, įskaitant dantų nelygumą, susigrūdimą, tarpus tarp jų – tačiau dėka skaidrių, nuimamų, patogių kapų (elainerių), tai neturės jokio poveikio Jūsų kasdieniam gyvenimui.

Gydymo procesas nepastebimas aplinkiniams. Kapos yra lengvai nuimams, todėl jūs galėsite nevaržomai šypsotis, maitintis įprastu režimu, ir netrukdomai palaikyti burnos higieną gydymo metu. Remiantis odontologų pastebėjimais, pacientams, naudojantiems INVISALIGN® žymiai sumažėja tikimybė išsivystyti dantenų ligoms, kitaip nei naudojant breketų sistemas. Be to, kadangi INVISALIGN® kapose nėra metalinių ir aštrių kraštų, jos yra lengvai naudojamos ir nesukelia alergijos.

Gydymas INVISALIGN®

Gydymas pradedamas nuo apsilankymo pas odontologą, kuris įvertins, ar galima Jūsų dantis tiesinti INVISALIGN® kapomis. Jeigu šis metodas Jums tinka, Jūsų odontologas sudarys gydymo planą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Informacija apie Jūsų dantis kartu su gydytojo sudarytu gydymo planu bus nusiųsti į „Align Technology“ laboratoriją. Joje sumodeliuojamas 3D vaizdas prieš gydymą ir po – tai puiki galimybė Jums pamatyti, kaip atrodys šypsena po gydymo su INVISALIGN®. Jums sutikus gydytis, pagal individualią programą ir eigą gaminamos kapos.

Keičiant kapas dantys po truputį juda tol, kol išsitiesina iki reikiamos padėties. Kapos yra keičiamos kas 2 savaites. Gydymo trukmė priklausys nuo dantų kreivumo, tačiau vidutinė gydymo trukmė yra apie 9 – 18 mėnesiai. Gydymo metu rekomenduojama periodiškai lankytis pas odontologą, kol jis nustatys, kad gydymas yra baigtas.

Praktiškai nematomas gydymas – SU LABAI PASTEBIMAIS REZULTATAIS

Gydymas INVISALIGN® planuojamas kartu su Jūsų gydytoju. INVISALIGN gali jums padėti – ar Jums reikės tik šiek tiek pakoreguoti šypseną, ar norėsite ko nors daugiau.
Dar viena svarbi detalė prieš gydymą – Mūsų ClinCheck® programinė įranga leis Jums pamatyti numatomo gydymo plano modelį ir aptarti kartu su Jūsų odontologu.

Po 15 mėnesių gydymo su Invisalign®

dantų tiesinimas kapomis

SUKURTA KLINIKINIAM EFEKTYVUMUI

Daugiau kaip 6400 odontologų naudoja INVISALIGN® kaip modernų dantų tiesinimo metodą.
Šalia estetikos ir patogumo INVISALIGN® pasižymi tokiais privalumais:
• Sistema sukurta taip, kad galima būtų tiksliai nuspėti gydymo trukmę.
• Periodonto būklę galima pagerinti, gerinant dantų higieną gydymo metu.
• Nesukelia alerginės reakcijos, kaip breketai ir kabės.
• Geras gydymo vizualizavimas ir lengvesnis planavimas naudojant programinę įrangą INVISALIGN®.
• Kiekvienas elaineris gaminamas individualiai, todėl idealiai tinka Jūsų dantims, nedirgina ir nebraižo.
Tik Jūsų odontologas gali nuspręsti, ar INVISALIGN® yra tinkamiausias gydymo būdas.
Užsirašykite į konsultaciją ŠIANDIEN!
Tai viskas, ko reikia Jūsų naujai, gražiai šypsenai!
Jau daugiau kaip 1,6 milijono žmonių pasinaudojo INVISALIGN® gydymo metodu.

NEMATOMAS KELIAS Į GRAŽIĄ ŠYPSENĄ

Nėra nieko svarbiau už nuoširdžią ir atvirą šypseną. Darbe ir kasdieniniame gyvenime patraukli šypsena padeda būti laimingu ir jausti didesnį pasitikėjimą savimi, taip pat padaryti gerą įspūdį!
Jeigu kada nors susimąstėte apie tai, vadinasi INVISALIGN® – tai Jūsų pasirinkimas! Sistema INVISALIGN® suteiks Jums svajonių šypseną.
INVISALIGN® – tai klinikiniais tyrimais patvirtinta sistema. Beveik nematomas dantų tiesinimo ir šypsenos gražinimo metodas – be breketų. INVISALIGN® sistemą sudaro permatomų, nuimamų, visiškai nepastebimų elainerių rinkinys.
Pradėkite naudoti INVISALIGN® šiandien.
Pasikonsultuokite su savo gydytoju.
Šypsokitės užtikrintai su INVISALIGN®

 

Kilo klausimų? Norite pasikonsultuoti?

Registruokitės čia arba kreipkitės į mus:
Vytauto pr. 14, Kaunas
Mob. tel. +370 671 96979
El. paštas: denticija@kaunodenticija.lt